Jak zapuścić brwi? Prosty sposób, dzięki któremu włoski rosną błyskawicznie

Możemy spotkać się z opinią, że brwi są dla naszej twarzy, jak rama dla obrazu. Nie dziwi więc fakt, że wielu osobom zależy na tym, by prezentowały się nienagannie. Jak możemy zagęścić brwi? Oto najlepszy domowy sposób, który od lat cieszy się ogromną popularnością.

Brwi często przez nieumiejętną regulację tracą swój dobry wygląd. Jak więc zapuścić je w takich przypadkach? Po jaki produkt sięgnąć? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się na laminację brwi:

Jak zagęścić brwi? Pomoże olej rycynowy

Olej rycynowy oraz jego pochodne są wykorzystywane między innymi w produkcji:

  • mydeł;
  • farb;
  • wosków;
  • farmaceutyków;
  • i perfum. 

Produkt ten stosowany jest także w domowej pielęgnacji. To jeden z najpopularniejszych domowych środków na piękne i gęste brwi. Co ciekawe, kupicie go w większości aptek. Jego cena nie przekracza zwykle 10 złotych.

BTired,Mother,With,Upset,Baby,Suffering,With,Post,Natal,Depression. Wielu rodziców jest zaskoczonych, że to już. Dziecko zmienia się nie do poznania

Olej rycynowy jest regularnie stosowany, przynosi rewelacyjne efekty. To między innymi wzmocnienie włosków, a także pojawienie się nowych. Kiedy należy spodziewać się pierwszych efektów takiej kuracji? Zazwyczaj pojawiają się one po mniej więcej 2-3 tygodniach.

Jak zagęścić brwi? Podpowiadamy krok po kroku

Jak więc wprowadzić ten olej do pielęgnacji brwi? Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem. Co ważne, olej rycynowy jest produktem tanim i łatwo dostępnym. Kupicie go w większości aptek. Jego cena nie przekracza zwykle 5-6 złotych.

Warto zwrócić uwagę także na pewien istotny szczegół. Wiele osób szuka informacji na temat tego, jakie efekty na brwi zapewnia olejek rycynowy. Musimy jednak pamiętać, że olejek to nie to samo, co olej. Przez pojęcie olejku rozumiemy olejki eteryczne. A w trakcie pielęgnacji brwi korzystamy z olejów.

Może cię także zainteresować:

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek w kurtce na jesień. Podobna w Tally Weijl

Więcej o: