Idealna kreska na oku? To możliwe! Prosty trik makijażystki

Jak zrobić idealną kreskę na oku? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które uwielbiają ten element makijażu, ale brakuje im doświadczenia lub wprawy. Nasza makijażystka przychodzi z pomocą i przedstawia swój sprawdzony trik. Dzięki niemu kreska wyjdzie już zawsze.

Kreska na oku wyostrza spojrzenie i nadaje oczom bardziej zmysłowy kształt. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet ją uwielbia. Niestety część z nich unika jej ze względu na to, że nie potrafią jej namalować. Czas najwyższy pożegnać swoje ograniczenia i nauczyć się samodzielnie ją robić. Jeśli chodzi o trendy, kreska na oku ma swoje mocniejsze i słabsze czasy, jednak w teorii nigdy nie wychodzi z mody.

Ulubione tusze do rzęs gwiazd. To m.in. hit z Rossmanna za mniej niż 11 zł w promocji (zdjęcie ilustracyjne) Ulubione tusze do rzęs gwiazd. To m.in. hit z Rossmanna za mniej niż 11 zł

Kreska na oku - makijażowy klasyk, który potrafi działać na nerwy

Kreska na oku zrobiona eyelinerem lub cieniem to makijażowy klasyk, który w dodatku ostatnimi czasy jest przodującym trendem w makijażu. W tym roku nosimy ją bowiem zarówno w subtelnym wydaniu na co dzień, jak i mocniejszej wersji na większe wyjścia. Niestety wiele kobiet z pewnością zna to z autopsji: malujemy kreskę na jednym oku, następnie na drugim i okazuje się, że nie wyszły równo. Następnie każdą z nich poprawiamy, by uratować sytuację, aż stają się zbyt szerokie i całkowicie psują makijaż. Jednak z trikiem naszej makijażystki zapomnisz o tym problemie i już zawsze będziesz cieszyć się pięknym makijażem oka.

Więcej o: