Rossmann wyprzedaje hitowy produkt do brwi za 10 zł. Efekt jak z salonu! Podobny kupisz też w Hebe

W drogeriach Rossmann trwają teraz promocje, które objęły m.in. kosmetyki do makijażu. Wśród przecenionego asortymentu znalazł się również produkt do brwi, który robi furorę wśród kobiet. Daje efekt modnego makijażu permanentnego. Co więcej kosztuje teraz niecałe 10 zł. Cudo - komentują internautki. Podobny kosmetyk kupić można również na promocji w Hebe.

Więcej o urodzie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi? Proste sposoby

Promocje w popularnych drogeriach, szczególnie te dotyczące kosmetyków do makijażu, cieszą się zwykle sporym zainteresowaniem wśród konsumentek. Nie da się bowiem ukryć, że jest to świetna okazja do uzupełnienia brakujących produktów, albo wypróbowania czegoś nowego w naprawdę okazyjnej cenie. Aktualnie na promocji w Rossmannie oraz Hebe znaleźć można m.in. pomady, które na brwiach dają efekt makijażu permanentnego.

Rossmann wyprzedaje pomadę do brwi za mniej niż 10 zł. "To najlepszy i najłatwiejszy w użyciu kosmetyk"

Trend grubszych i podkreślonych, ale jednocześnie naturalnie wyglądających brwi nie słabnie, a na rynku pojawia się coraz więcej interesujących produktów, które podbijają serca kobiet. Przykładem takich kosmetyków są np. wodoodporne pomady. Aktualnie w drogeriach Rossmann kupić można taki kosmetyk marki Lovely przeceniony z 19,99 zł na 9,99 zł. Co na temat tego produktu do brwi sądzą internautki? Oto kilka przykładowych opinii znalezionych w sieci:

Okazało się że to najlepszy i najłatwiejszy w użyciu kosmetyk. Jestem zachwycona, już nie wrócę do kredek.
Cudo
Najlepsza pomada do brwi jaką dotychczas miałam
Doskonale trzyma się na brwiach. Zwłaszcza w upalne dni. Nic się nie rozmazuje.

Hebe wyprzedaje pomadę za niecałe 12 zł. "Rewelacyjna!"

Podobny produkt do brwi znaleźć można obecnie również w drogeriach Hebe. Pomada marki Hean przeceniona została (dla osób posiadających kartę My Hebe) z 19,99 zł na 11,99 zł. Jak czytamy na stronie, jest to trwała, mocno napigmentowana pomada do brwi o miękkiej formule, która doskonale konturuje i wypełnia brwi, podkreślając ich kształt oraz odcień.

Rewelacyjna! konsystencja masełka, łatwa w użyciu
Trwała w super cenie
Świetny produkt!
Wypróbowałam wiele pomad, ale ta jest naprawdę bardzo dobra

- piszą internautki.

Więcej o: