Ten produkt z Rossmanna daje efekt makijażu permanentnego brwi. Nie trzeba ich już malować! Kupimy go za mniej niż 15 zł

Piękne i wyraziste brwi to marzenie wielu osób. Na szczęście, by osiągnąć ten efekt, nie musimy wydawać majątku na wizytę w profesjonalnym salonie. Z pomocą przychodzi tani produkt z Rossmanna, który pozwoli nam w łatwy sposób wykonać efektowny, a przede wszystkim trwały makijaż brwi.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Henna to popularny domowy zabieg, który od lat jest chętnie stosowany przez kobiety na całym świecie. Jednak dzięki produktowi Rossmanna możemy go jeszcze ułatwić! Z pomocą przychodzi jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi marki Delia, która obecnie przeceniona jest z 21,99 złotych na 12,99 zł.

Zobacz wideo

Ta henna do brwi jest hitem. Chodzi o produkt marki Delia. Daje efekt jak makijaż permanentny

Henna do brwi marki Delia to niekwestionowany hit wśród kobiet, którym zależy na tym, aby mieć ciemniejsze i zagęszczone brwi, bez konieczności codziennego ich malowania. Jej ogromnym atutem jest to, że daje efekt jak makijaż permanentny, a jest od niego dużo tańsza, bardziej bezpieczna i mniej inwazyjna. I niezwykle łatwa do stosowania w domu.

Dzięki niej błyskawicznie nadamy brwiom piękny kształt i trwały ciemno kolor - sam zabieg trwa jedynie 5 minut! Nie musimy bowiem mieszać składników, co znacząco ułatwia zadanie, a do zestawu dołączony jest wygodny aplikator, który pozwala precyzyjnie nałożyć produkt na włoski. I co najlesze - mozemy używać produktu wielokrotnie - nawet do 20 aplikacji.

Co więcej, produkt nie tylko nadaje włoskom piękny, ciemniejszy kolor, sprawiając, że wyglądają na bardziej gęste, ale również pielęgnuje je, ponieważ zawiera w sobie cenny olejek arganowy.

Więcej o: