Metamorfoza 77-letniej panny młodej hitem sieci. "Wow"

77-letnia Amerykanka przed ślubem postanowiła poddać się niemałej metamorfozie. Nagranie rejestrujące jej przebieg stało się już hitem sieci, zachwycając internautów. - 30 lat młodsza - pisali, będąc pod wyraźnym wrażeniem przemiany kobiety.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu niemal każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że w tym dniu chcemy pięknie wyglądać i tak też się czuć. Z myślą o pamiątkowych zdjęciach poddajemy się więc rozmaitym zabiegom upiększającym, stawiamy na mocniejszy niż zazwyczaj makijaż, czy wymyślne fryzury. Tak też się stało w przypadku tej panny młodej.

Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty:

Zobacz wideo

Niesamowita przemiana 77-letniej panny młodej

77-latka tuż przed ślubem poddała się radykalnej metamorfozie, a nagranie dokumentujące jej przemianę zostało opublikowane na TikToku, gdzie błyskawicznie stało się hitem. Polubiło je już prawie 2 mln osób.

O wygląd 77-latki zadbała profesjonalna ekipa, która zajęła się jej makijażem, a także zupełnie odmieniła jej fryzurę, ścinając zniszczone od rozjaśniania pasma. Trzeba przyznać, że efekt końcowy naprawdę robi wrażenie, co potwierdzają, chociażby komentarze zachwyconych internautów.

Co za przemiana
Ta pani wygląda na 30 lat młodszą
piękna panna młoda
Wow

- czytamy.

Więcej o: