Metamorfoza 77-letniej panny młodej hitem sieci. "Wow"

77-letnia Amerykanka przed ślubem postanowiła poddać się niemałej metamorfozie. Nagranie rejestrujące jej przebieg stało się już hitem sieci, zachwycając internautów. - 30 lat młodsza - pisali, będąc pod wyraźnym wrażeniem przemiany kobiety.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu niemal każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że w tym dniu chcemy pięknie wyglądać i tak też się czuć. Z myślą o pamiątkowych zdjęciach poddajemy się więc rozmaitym zabiegom upiększającym, stawiamy na mocniejszy niż zazwyczaj makijaż, czy wymyślne fryzury. Tak też się stało w przypadku tej panny młodej.

Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty:

Zobacz wideo

Niesamowita przemiana 77-letniej panny młodej

77-latka tuż przed ślubem poddała się radykalnej metamorfozie, a nagranie dokumentujące jej przemianę zostało opublikowane na TikToku, gdzie błyskawicznie stało się hitem. Polubiło je już prawie 2 mln osób.

O wygląd 77-latki zadbała profesjonalna ekipa, która zajęła się jej makijażem, a także zupełnie odmieniła jej fryzurę, ścinając zniszczone od rozjaśniania pasma. Trzeba przyznać, że efekt końcowy naprawdę robi wrażenie, co potwierdzają, chociażby komentarze zachwyconych internautów.

Kosztuje mniej niż 2 zł, a działa na włosy jak laminacja za 300 zł. Masz ją w swojej kuchni (zdjęcie ilustracyjne) Kosztuje mniej niż 2 zł, a działa na włosy jak laminacja za 300 zł

Co za przemiana
Ta pani wygląda na 30 lat młodszą
piękna panna młoda
Wow

- czytamy.

Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie (zdjęcie ilustracyjne) Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie?

Więcej o: