Piękne brwi jak po wyjściu z salonu? Oto niezawodny domowy sposób

Marzysz o pięknych, gęstych brwiach, których nie będziesz musiała uzupełniać codziennym makijażem? Chcąc cieszyć się brwiami, jak po wyjściu z salonu, wcale nie musisz wydawać na to kroci. Podpowiemy ci, jak uzyskać podobny efekt w zaciszu własnego domu.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Brwi to najpiękniejsza oprawa oczu, która potrafi całkowicie odmienić wygląd naszej twarzy. Warto więc o nie zadbać. Chcąc jednak cieszyć się pięknymi, gęstymi brwiami wcale nie musisz wydawać kroci na wizytę w salonie. Podobny efekt z powodzeniem uzyskasz w zaciszu własnego domu. Jak go osiągnąć? Z pomocą przychodzi niezwykle popularna w ostatnim czasie henna pudrowa, dzięki której bezboleśnie i w naprawdę łatwy sposób upiększymy nasze brwi w zaciszu własnego domu.

Proste zasady, dzięki którym twoje zdjęcia wejdą na wyższy poziom:

Zobacz wideo

Brwi jak po wyjściu z salonu? Oto domowy sposób

Henna pudrowa w przeciwieństwie do tradycyjnej wykonana jest w 100 procentach z produktów naturalnych, dzięki czemu wykazuje także działanie pielęgnacyjne, dogłębnie odżywiając nasze brwi, a zatem pobudzając je do wzrostu. Nie wymaga też użycia wody utlenionej, której używa się w przypadku henny tradycyjnej, a efekt utrzymuje się na brwiach nawet do czterech tygodniu.

Beata KozidrakMetamorfoza Beaty Kozidrak. Zmieniła nie tylko fryzurę? "Wprost fenomenalnie"

Jak wykonać hennę pudrową w domu?

Hennę pudrową kupimy w wielu drogeriach, a cena zestawu w zależności od sklepu waha się w przedziale od 19 do 30 złotych. Decydując się jednak na wykonanie zabiegu henny pudrowej, trzeba pamiętać, że może on wywołać reakcję alergiczną, dlatego najpierw należy przeprowadzić próbę uczuleniową.

Produkt należy przygotować zgodnie z załączoną do niego instrukcją, a następnie nanieść na oczyszczone brwi, nadając im pożądany przez nas kształt. Po upływie około 30 minut należy zmyć hennę, używając do tego wacika nasączonego letnią wodą. Chcąc przedłużyć efekt zabiegu, możesz nałożyć ją ponownie, tym razem trzymając ją jednak o połowę krócej.

Panna młoda olśniła wszystkich w sukni za 12 złPanna młoda na ślubie przypominała Meghan Markle. Suknię ślubną kupiła za 12 zł

Więcej o: