50-latka przeszła metamorfozę przed ślubem. Internauci: "Jaka różnica!"

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu dla wielu kobiet. Przygotowania często trwają miesiącami. Przyszłe panny młode chcą mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Dużą uwagę przykuwają do sukni ślubnej makijażu i włosów. Często ślubne metamorfozy są tak spektakularne, że nawet panny młode nie mogą uwierzyć w to, co widzą w lustrze.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na Gazeta.pl

Na TikToku możemy znaleźć sporo filmików, na których widzimy spektakularne metamorfozy. W sieci hitem stał się filmik, na którym 50-letnia Amerykanka przeszła jedną z nich. Wideo zostało opublikowane na koncie "fabiosa.usa". Artystka w jeden dzień jest w stanie odmienić wygląd swoich klientek, które dzięki niej zaczynają się ponownie uśmiechać. - "Kocham sprawiać, że ludzie się śmieją. To moja pasja" - twierdzi autorka krótkich filmików. 

Zobacz wideo

Metamorfoza 50-letniej panny młodej

Niedawno fabiosa.usa zaprosiła do swojego studia 50-letnią przyszłą panną młodą. Jej włosy były niesamowicie zniszczone, a ona sama wyglądała na zmęczoną i nieco zdenerwowaną. Jakież było jej zdziwienie, kiedy zobaczyła się później w lustrze.

Kobiecie znacząco skrócono włosy i rozjaśniono w kilku miejscach. Makijaż zadziałał jak odmładzająca różdżka i sprawił, że przyszła panna młoda wyglądała na 10 lat mniej. Fani są jednogłośni, twierdząc, że kobieta wygląda olśniewająco i zjawiskowo. Pamiętajmy jednak, że nawet najpiękniejszy makijaż czy włosy nie powinny mieć wpływu na naszą samoocenę. Każda z nas jest piękna bez względu na wszystko. 

Jaki makijaż wybrać na ślub? 

Wiele przyszłych panien młodych głowi się, na jaki makijaż ślubny postawić. Świetnym rozwiązaniem jest umówienie się na tzw. makijaż próbny, który pokaże nam, czego możemy się spodziewać w dniu ślubu. Kobiety często szukają inspiracji wśród gwiazd. Wiele z nich decyduje się na makijaż w stylu Kim Kardashian czy Kylie Jenner. Pytanie brzmi czy taki makijaż nadaje się na ślub i wesele? Zdecydowanie tak, ale w delikatnie stonowanej wersji. Jeżeli chcemy mieć mocne oko, zrezygnujemy z mocnych ust i na odwrót. Zbyt duża ilość rozświetlacza też nie będzie najlepszym pomysłem. Pamiętajmy, że tej nocy wszystkie obiektywy aparatów w tym dniu są skierowane właśnie na nas, a lampa błyskowa w połączeniu z wcześniej wspomnianym rozświetlaczem może dać komiczny efekt, a tego chyba żadna panna młoda nie chce. 

Więcej o: