Jak zapuścić brwi? Domowy sposób, dzięki któremu włoski rosną jak szalone

Brwi są dla naszej twarzy tak samo ważne, jak rama dla obrazu. Tak twierdzi wielu makijażystów. Nie dziwi więc fakt, że chcemy, by nasze brwi prezentowały się znakomicie. Jak o nie zadbać? Znamy prosty i tani sposób.

Więcej ciekawych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Perfekcyjny kształt brwi - jak je wyregulować?

Nieumiejętna regulacja często sprawia, że brwi na długi czas tracą swój dobry wygląd. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Oto świetna metoda, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Jak zapuścić brwi? Tani domowy sposób

Jaka to metoda? Mowa oczywiście o oleju rycynowym, którego pochodne są wykorzystywane m.in. w produkcji wosków, mydeł, farb oraz perfum. Świetnie sprawdza się także w pielęgnacji. Od lat jest to jeden z najpopularniejszych produktów na gęste i piękne brwi. Jak więc wprowadzić ten olej do pielęgnacji brwi? Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem. 

Jak zapuścić brwi? O tym pamiętaj

Wiele osób szuka informacji na temat tego, jakie efekty na brwi zapewnia olejek rycynowy. Musimy jednak pamiętać, że olejek to nie to samo, co olej. Przez pojęcie olejku rozumiemy olejki eteryczne. A w trakcie pielęgnacji brwi korzystamy z olejów.

Na koniec warto także wspomnieć, że olej rycynowy kupicie w większości aptek. A jego cena nie przekracza zwykle 10 złotych. Warto więc zobaczyć, czy ta metoda sprawdzi się także w waszym przypadku.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: