Brokatowa kreska, czyli makijaż idealny na karnawał. Krok po kroku

Brokatowa kreska nadaje się nie tylko na sylwestra. Doskonale sprawdzi się także podczas karnawału! Świetnie prezentuje się bowiem w makijażu wieczorowym, sprawiając, że nabiera on iście imprezowego klimatu. Jak ją wykonać? Podpowiada nasza makijażystka.

Kreska na oku to już ponadczasowy element makijażu, który mimo zmieniających się trendów wciąż pozostaje w modzie. Nic w tym dziwnego - jak nic innego wyostrza spojrzenie, nadając oczom bardziej zmysłowy kształt. Najczęściej wykonujemy ją przy pomocy czarnego bądź brązowego eyelinera, jednak w trakcie karnawału warto nieco zaszaleć, stawiając na brokatową kreskę.

Makijaż na karnawał - brokatowa kreska

Brokatowa kreska doskonale wpisuje się w karnawałową modę. Co więcej, pięknie rozświetla i wyostrza nasze spojrzenie, a przy tym zjawiskowo mieni się w sztucznym świetle. Koło takiego makijażu nikt nie przejdzie obojętnie! Jeśli jednak boisz się, że przesadzisz z intensywnością makijażu lub nie masz wprawy w malowaniu kresek, zapoznaj się z radami naszej makijażystki, która krok po kroku pokazuje, jak wykonać perfekcyjną brokatową kreskę.

Więcej o: