Jak przedłużyć trwałość pomadki? Sprawdzone rady makijażystki

Dla wielu kobiet szminka czy pomadka to podstawa codziennego makijażu. Pięknie podkreślone usta jak nic przykuwają uwagę, nadając charakteru całemu makijażowi. Jak więc przedłużyć trwałość pomadki, by nasze usta wyglądały nieskazitelnie przez wiele godzin? Oto sprawdzone rady makijażystki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Pięknie podkreślone pomadką usta to dla wielu kobiet najważniejsza część makijażu. Jak nic innego przykuwają uwagę, nadając charakteru całemu makijażowi. Niestety, mało która z pomadek przetrwa w nienaruszonym stanie przez cały dzień. Przez jedzenie, picie czy dotykanie zazwyczaj szybko się ściera i wygląda nieestetycznie, rujnując cały misternie przygotowany makijaż. Na szczęście istnieją triki, które znacząco pozwalają przedłużyć trwałość pomadki.

Jeśli jesteś fanką intensywnych kolorów na ustach, ale irytuje cię ścieranie się pomadki, która znika z ust już po kilku godzinach, koniecznie zapoznaj się z radami naszej makijażystki. Dzięki jej poradom znacząco przedłużysz trwałość pomadki i raz na zawsze zapomnisz o uciążliwym problemie.

Więcej o: