Puszą ci się włosy? Ten trik z TikToka to hit! Potrzebujesz tylko chusteczki. Sprawdzam, czy działa

W sieci można znaleźć sporo life hacków, które mają nam ułatwić życie. Puszące się włosy prawdziwa udręka wielu kobiet. Kiedy nie mamy pod ręką szczątki, ujarzmienie kosmyków wydaje się wręcz niemożliwe, a jednak.

Więcej urodowych trików znajdziecie na Gazeta.pl

Puszące się włosy może nie spędzają nam kobietom snu z powiek, ale potrafią być uciążliwe. Oczywiście najlepszym sposobem na pozbycie się tego problemu jest rozczesanie włosów, ale nie zawsze mamy pod ręką szczotkę. Ponadto trik, który dziś przetestowałam, ma być znacznie szybszy. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonajmy się. 

Zobacz wideo

Jak poradzić sobie z puszącymi się włosami? Potrzebujesz chusteczki higienicznej 

W sieci znalazłam pewien trik, który wykonało kilka kobiet i rzeczywiście ich efekt robił wrażenie. Chodzi o to, że przy wykorzystaniu chusteczki higienicznej jesteśmy w stanie doprowadzić włosy do stanu, jakby były rozczesane. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się spektakularnych efektów. 

Moje włosy rano tuż po przebudzeniu wyglądają tak jak na załączonym zdjęciu. Są napuszone i lekko potargane. Zwykle po prostu je rozczesuję, ale tym razem sprawdziłam, czy trik z chusteczką działa. Owinęłam nią włosy i przeciągnęłam w dół.

Przetestowałam trik z TikToka na puszące się włosyPrzetestowałam trik z TikToka na puszące się włosy fot. materiały prywatne

Efekt? Włosy rzeczywiście stały się mniej napuszone i naelektryzowane. Możecie zobaczyć efekt przed i po na zdjęciach, które załączam niżej.

Przetestowałam trik z TikToka na puszące się włosyPrzetestowałam trik z TikToka na puszące się włosy fot. materiały prywatne

Różnicę widać gołym okiem. Zastanawiacie się pewnie czy trik z chusteczką zadziała również u was? Nie ma lepszego sposobu niż przetestowanie go w domowym zaciszu. 

Inne triki z TikToka, które cieszą się dużą popularnością 

Marzycie o grzywce w stylu Brigitte Bardot? Możecie osiągnąć taki efekt, nie wychodząc z domu. Pewna tiktokerka na swój profil wrzuciła banalnie prosty sposób na obcięcie włosów. Wystarczy, że oddzielicie kilka pasm z przodu głowy, a resztę włosów zepniecie w kucyk. Następnie zmoczycie włosy wodą. Później przedzielcie je  na pół i skrzyżujcie pasma. Jedno z nich przypnijcie do reszty włosów. Drugie obetnijcie pod skosem. Zróbcie to samo z drugim pasmem. Na koniec wyrównajcie włosy i wysuszcie grzywkę na szczotkę. Efekt was zachwyci. Efekt końcowy zobaczycie TUTAJ.

Więcej o: