Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 10 złotych. Efekt sztucznych rzęs! Podobny znajdziesz też w Hebe

Drogerie Rossmann po raz kolejny przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele hitowych produktów. Wśród nich znalazł się m.in. polecany tusz do rzęs, który kupimy już za mniej niż 10 złotych. Podobny znajdziemy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach to doskonała okazja, by zaoszczędzić. Część z produktów możemy kupić nawet o połowę taniej! Trzeba się jednak spieszyć - przeceny w drogeriach cieszą się bowiem olbrzymią popularnością, a przecenione produkty znikają z półek w mgnieniu oka.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs 

Wśród aktualnie przecenionych produktów w drogerii Rossmann znalazła się kultowa już maskara Volumix Fiberlast marki Eveline. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, zawierający mineralne pigmenty oraz witaminę B5. Dołączona do niego szczoteczka pozwala na precyzyjną aplikację produktu nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Co więcej, zgodnie z obietnicami producenta wystarczy już jedna aplikacja, by uzyskać oczekiwany efekt ekstremalnie podkręconych rzęs.

Mascara świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Daje im po prostu efekt WOW. Wyglądają świetnie, są podkręcone. Trwałość również jest rewelacyjna. Spokojnie utrzymuje się cały dzień bez żadnego uszczerbku.
Mam wrażenie, że biorąc pod uwagę jego jakość i cenę, bezwzględnie warto go kupić. Tusz ma silikonową szczoteczkę, tak jak w innych tuszach Fiberlast, szczoteczka jest giętka, co ułatwia aplikację tuszu, bo robi się to szybciej, a jednocześnie delikatniej. Szczoteczka nie szarpie rzęs, nie powoduje żadnego dyskomfortu. Jeśli chodzi o samą szczoteczkę, to z jednej strony ma krótsze włoski a z drugiej dłuższe. Tą stroną z krótszymi włoskami super tuszowało się górne rzęsy, a ta strona z dłuższym włosiem świetnie nadawała się do tuszowania tych dolnych rzęs

- zachwalają internautki.

Cena regularna tuszu to 18,49 zł, jednak po przecenie kupimy go już za 9,29 zł. Promocja trwa od 16.01.2022 do 31.01.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Podobny kupimy też w Hebe

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy tusz 2000 Calorie marki Max Factor. To pogrubiający tusz do rzęs, który zgodnie z obietnicami producenta zwiększa objętość włosków aż trzykrotnie. Jego cena regularna to 37,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 22,19 zł.

Więcej o: