Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę. To cięcie to hit w 2022 roku!

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła fanów metamorfozą. Dziennikarka w jednym z wydań "Dzień Dobry TVN" zaprezentowała zupełnie nowe cięcie. Fani nie mają wątpliwości, że nowa fryzura dodała jej szyku i wdzięku.

Więcej tematów urodowych znajdziecie na Gazeta.pl

Gwiazdy lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niektóre robią to za pomocą ubrań, inne decydują się na większe zmiany i np. ścinają swoje długie kosmyki. Co prawda u Agnieszki Woźniak-Starak nie ma mowy o drastycznej zmianie, ale trzeba przyznać, że nowe cięcie jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ta fryzura w 2022 roku podbije serca kobiet!

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak ścięła grzywkę 

Od lat obserwujemy Agnieszkę Woźniak-Starak w kolorze blond. Co prawda na przestrzeni lat nieco zmieniał się odcień jej kosmyków, ale dziennikarka wierna jest temu odcieniowi włosów. Tym razem gwiazda postawiła na delikatne wycieniowanie z długości, a także ścięcie grzywki. Nie da się ukryć, że ta fryzura dodaje jej klasy, co zresztą zauważyli jej fani. 

 

Obserwatorzy Agnieszki Woźniak-Starak są zachwyceni. Niektóre z obserwatorek stwierdziły nawet, że same zdecydują się na taką metamorfozę. 

Julia Kamińska Julia Kamińska ma nową fryzurę. Co za metamorfoza! Fanka: "Nie poznałam"

Grzywka hitem 2022 roku

W 2022 roku grzywka wraca do łask i będzie jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Tak naprawdę możliwości jej ścięcia jest naprawdę wiele. Długa grzywka nazywana inaczej curtain bangs wciąż jest na topie. Spływająca po bokach twarzy doskonale sprawdzi się przy każdym kształcie twarzy. Drugim mocnym trendem, na który zdecydowała się właśnie Agnieszka Woźniak-Starak jest tzw. wispy bangs. Ta grzywka sprawia wrażenie, jakby była ścięta i ułożona "od niechcenia". To cięcie świetnie komponuje się z blond kosmykami. Innym sposobem ścięcia grzywki jest tzw. grzywka koreańska. Stylem nawiązuję do wispy bangs, ale kosmyki są zdecydowanie rzadsze i dłuższe. Do łask wraca również grzywka na bok, która modna była we wcześniejszych latach. Optycznie wysmukla twarz i dobrze komponuje się nie tylko z długimi fryzurami, ale również tymi krótkimi. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele i każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak obciąć grzywkę w domu? Ta grzywka to hit 2022 roku. Dzięki trikowi z TikToka obetniesz ją w domu

Więcej o: