Ten trik z TikToka z wodą micelarną to hit! Pokochacie to rozwiązanie

Nasączasz wacik wodą micelarną, a następnie przecierasz nim twarz? Jak się jednak okazuje, wody micelarnej można używać w nieco inny, zaskakujący sposób. Ten trik z TikToka to prawdziwy hit!

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok stał się już swego rodzaju skarbnicą wiedzy na temat pielęgnacji. I choć część z przedstawianych tam porad przynosi więcej szkody niż pożytku, inne rzeczywiście mogą poprawić wygląd naszej skóry. Część z rad jest bowiem naprawdę interesująca, a przy tym pozwala nam odkryć nowe sposoby na wykorzystanie ulubionych kosmetyków. I tak stało się też tym razem. Jedna z TikTokerek postanowiła podzielić się swoim wyjątkowym odkryciem z płynem micelarnym w roli głównej.

Zobacz wideo

Trik z TikToka z wodą micelarną 

Woda micelarna to bardzo popularny kosmetyk, który większość z nas ma swojej łazience. Korzystamy z niej, chcąc oczyścić i odświeżyć skórę, pozbyć się z niej resztek makijażu i innych zanieczyszczeń. Zazwyczaj nasączamy nią wacik, a następnie delikatnie przecieramy nim twarz. Okazuje się jednak, że można jej używać także na inny sposób, którym podzieliła się pewna TikTokerka.

Mama Izabeli z Pszczyny w rozmowie z francuską gazetą: Poszła do szpitala w dobrej formie Zmarła pani Agnieszka. 37-latka osierociła trójkę dzieci

Jak pokazała na opublikowanym przez siebie filmiku, w łatwy sposób z płynu możemy uzyskać... piankę do mycia twarzy. Jak to zrobić? Wystarczy tak jak zawsze nasączyć wacik wodą micelarną, a następnie dmuchnąć w niego, by aktywować pianę. Dzięki temu uzyskujemy delikatną piankę, która z powodzeniem wystarczy na dokładne oczyszczenie naszej twarzy, bez konieczności dolewania produktu. Wypróbujecie?

Sucha, podrażniona i swędząca skóra? Z pomocą przyjdzie produkt z szafki kuchennej (zdjęcie ilustracyjne) Sucha, podrażniona i swędząca skóra? Pomoże produkt z szafki kuchennej

Więcej o: