Rossmann wyprzedaje polecany tusz do rzęs za mniej niż 9 złotych. Daje efekt sztucznych rzęs! Podobny kupimy też w Hebe

Drogerie Rossmann ponownie przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele polecanych produktów. Wśród nich przecenionych kosmetyków znalazł się m.in. hitowy tusz do rzęs, który kupimy teraz za mniej niż 9 złotych. Podobny znajdziemy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach cieszą się olbrzymią popularnością wśród klientek i klientów, a przecenione produkty znikają z półek w błyskawicznym tempie. Nic w tym dziwnego - to doskonała okazja, by zaoszczędzić. Część z produktów możemy kupić nawet o połowę taniej!

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs. Podobny kupimy też w Hebe

Wśród aktualnie przecenionych produktów w drogerii Rossmann znalazła się kultowa już maskara Mega Size Lashes marki EVELINE COSMETICS. To pogrubiający tusz do rzęs, który dzięki zawartości witamin oraz kwasom arachidowym i naturalnemu woskowi carnauba odżywia rzęsy, pobudzając je do wzrostu. Z kolei wyprofilowana, silikonowa szczoteczka umożliwia łatwe i precyzyjne rozprowadzenie produktu nawet na najkrótszych włoskach.

Jedyny tusz, który mi się jak dotąd sprawdza. Mam dość długie cienkie rzęsy, ale lekko klapnięte i taki jasny neutralny kolor. Każdy tusz, jaki miałam albo sklejał rzęsy (...) Ten mi się najlepiej sprawdza i to bez zalotki ładnie mi je podwija, a wcale dużo go nie nakładam. Rzęsy są ładnie porozdzielane, podwinięte i fajnie ułożone. W takiej cenie efekty bardziej niż zadowalające moim zdaniem.
Kolejny tusz, który skusił mnie ceną, ale nie żałuję, że go kupiłam. Posiada fajną szczoteczkę silikonową, która ogarnia nawet małe rzęski, ale mocno się wygina. Dobrze wydłuża i trochę pogrubia. Nie jest to jakiś mega efekt, ale ładnie to wygląda. Wydaje mi się, że rzęsy stały się dłuższe przy stosowaniu tego tuszu. Chyba zadziałały witaminy w nim zawarte. Tusz dosyć szybko wyschnął. Nie osypuje się. Nie jest ciężki

- oceniają użytkowniczki.

Regularna cena produktu to 16,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 8,49 zł. Promocja trwa od 01.02.2022 do 15.02.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy tusz 2000 Calorie marki Max Factor. To pogrubiający tusz do rzęs, który zgodnie z obietnicami producenta zwiększa objętość włosków aż trzykrotnie. Jego cena regularna to 37,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 22,19 zł.

Więcej o: