Idealne cut crease? Zobacz, jak krok po kroku zrobić ten modny makijaż

Lubisz makijażem podkreślać oko? Ten makijaż może zatem okazać się idealny! Wbrew pozorom, cut crease to opcja nie tylko na wieczór. Choć sprawia, że oko wysuwa się na pierwszy plan, to można dopasować jego intensywność oraz kolory do indywidualnych potrzeb. Jedno jest jednak pewne - w takim makijażu nie przejdziesz niezauważona.

Więcej o makijażu przeczytasz na Gazeta.pl

Makijaż cut crease to idealna opcja zarówno na wieczór, jak i na co dzień, jeśli preferujesz nieco intensywniejszy i złożony makijaż. Wszystko zależy bowiem od umiejętności, czasu jaki możesz poświęcić na makijaż, a także tego, jak chcesz wyglądać.

Cut crease - modny makijaż, który daje na oku efekt wow

Niewątpliwą zaletą makijażu cut crease jest to, że może on być zarówno bardzo mocny i wyrazisty, jak i subtelny - w zależności, czy użyjesz intensywnych kolorów, ciemnych brązów czy może delikatnych różowych oraz beżowych cieni do powiek. To idealny makijaż dla osób, które lubią eksperymentować z makijażem, a jego dodatkową zaletą jest wizualne powiększenie oka.

Cut crease może wydawać się skomplikowaną techniką, jednak odrobina wprawy wystarczy, by swobodnie móc malować się w ten sposób. Jest to jednak dość czasochłonny make up, którego nie można wykonywać w pośpiechu. Efekt jednak jest wart poświęconego czasu na jego doskonalenie oraz wykonanie takiego makijażu. Możesz mieć pewność, że taki look sprawi, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

Więcej o: