Efekt sztucznych rzęs jak po wyjściu z salonu. Genialny trik z TikToka, który podbija internet

Marzysz o pogrubionych i idealnie podkręconych rzęsach? Ten trik z TikToka pozwoli ci osiągnąć taki efekt w zaledwie kilka chwil. Efekt jest naprawdę spektakularny!

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok stał się już swego rodzaju skarbnicą wiedzy na temat pielęgnacji, czy makijażu. I choć część z przedstawianych tam porad przynosi więcej szkody niż pożytku, inne są naprawdę warte przetestowania. I tak stało się też tym razem. Jedna z TikTokerek postanowiła podzielić się swoim sposobem na malowanie rzęsy, który pozwala osiągnąć naprawdę spektakularny efekt.

Zobacz wideo

Jak malować rzęsy? Trik z TikToka

Wytuszowane rzęsy to dla wielu kobiet najważniejszy element makijażu. W końcu nic tak nie podkreśla spojrzenia, jak długie, podkręcony rzęsy, które nadają mu zalotnego wyrazu. Ta sztuczka pomoże ci pogłębić ten efekt!

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłek. Jest na diecie nawet podczas urlopu? (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłek. Jest na diecie nawet podczas urlopu?

TikTokerka Tay-lor Tri-pler postanowiła zdradzić w sieci swój sposób na dłu-gie i po-gru-bio-ne rzę-sy. Jak przekonuje, sama korzysta z tej sztuczki już od liceum, a jej rzęsy od tamtego czasu stają się przedmiotem ciągłych komplementów.

Na czym polega jej trik? Jak pokazała na nagraniu, zanim zacznie malować rzęsy w standardowy sposób, nakłada na nie tusz, przesuwając szczoteczkę pionowo po włoskach. Kiedy produkt pokryje już wszystkie włosi, zmienia jej położenia na poziomo i wyczesuje rzęsy. Wypróbujecie?

Brak ochoty na seks to częsty problem. Zdjęcie ilustracyjne Brak ochoty na seks - dlaczego rezygnujemy z bliskości?

Więcej o: