Sztuczne rzęsy - jak je przykleić? Sprawdzony trik

Poprawne założenie sztucznych rzęs, może sprawić wiele kłopotów, nawet najbardziej wprawionym w makijażu. Istnieją jednak triki, które znacząco ułatwiają to zadanie. Sprawdźcie, jak zrobić to krok po kroku, by cieszyć się pięknym spojrzeniem przez cały dzień.

Sztuczne rzęsy na pasku to sprawdzony i tani sposób na upiększenie oprawy oka. Są doskonałym dopełnieniem wieczorowego makijażu, ale równie dobrze sprawdzą się także na co dzień. Odpowiednio dobrane i starannie nałożone nie bedą bowiem do odróżnienia od naturalnych rzęs, dając naprawdę subtelny, ale wciąż efektowny rezultat.

Brwi permanentne skracają czas potrzebny na codzienny make up. Brwi permanentne: jak się je robi? Ile czasu trwa gojenie?

I choć z jednej strony sztuczne rzęsy są naprawdę łatwym sposobem na upiększenie naszego spojrzenia, z drugiej - ich założenie może sprawiać problemy nawet wprawionym w makijażu. By bowiem osiągnąć pożądany efekt, musimy przykleić je równo i precyzyjnie, co wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych zadań. Na szczęście istnieją jednak sposoby, które znacząco ułatwiają tę czynność. Sprawdźcie, jak zrobić to poprawnie.

Więcej o: