Najmodniejsze paznokcie 2022. Te stylizacje sprawią, że Twoje dłonie będą wyglądały młodziej

Czeka cię wizyta w salonie kosmetycznym i szukasz inspiracji na nowe paznokcie? Te wzory to najmodniejsze paznokcie 2022 roku! Rządzić będą w tym roku na pewno wzory kwiatowe i roślinne, ale także wszelkiego rodzaju french. Ale to nie wszystko!

Interesujesz się stylizacją paznokci? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na swoje nowe paznokcie, możesz skorzystać z naszych propozycji. Wybraliśmy z Instagrama najmodniejsze propozycje stylizacji paznokci na 2022 rok! Nie ważne, który z nich użyjesz, twoje dłonie będą wyglądać, dużo młodniej.

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Dorota GardiasDorota Gardias zachwyca w płaszczu Bonprix! Jest idealny na wiosnę

Kwiaty malowane i suszone: obudźmy wiosnę na paznokciach

Tej wiosny stawiamy przede wszystkim na kwiaty malowane ręcznie, ale także te suszone zanurzone np. w żelu. Warto puścić wodzę fantazji i tworzyć małe dzieła sztuki. Efekt może przerosnąć nasze oczekiwania, a na dodatek wygląda oszołamiająco!

 

Kolorowy french: klasyk ubogacony o nowoczesność i kolor!

Kolorowy french to jednocześnie szalona i delikatna stylizacja paznokci. Wykonuje się ją dokładnie tak jak klasyczny manicure typu frencz, a zamiast białej końcówki paznokcia stawiamy na kolory! W tym sezonie modne jest użycie tych pastelowych lub neonowych.

 

Delikatne wzorki i naturalny kolor

To, co naturalne, nigdy nie wychodzi z mody. Od wielu sezonów królują lakiery nude. W 2022 roku nie będzie inaczej. Warto pokryć takim kolorem całą płytkę, a następnie namalować na nich mikro wzorki, które zdecydowani będą królować na paznokciach w tym roku.

 

Masz problem ze wstawaniem? Dzięki tym sposobom będziesz wypoczęty i pełny sił ranoMasz problem ze wstawaniem? Dzięki temu będziesz pełny sił

Zielone paznokcie i złoto? Zdecydowanie jesteśmy na tak!

Wszelkie odcienie zieleni w 2022 roku będą zdecydowanym hitem! Warto zwrócić naszą uwagę na połączenie tego koloru razem ze złotem. Efekt może nas zaskoczyć. Warto pomalować zielenią całą płytkę swojego paznokcia lub tworzyć wyjątkowe kombinacje kolorystyczne i wzroki. Nie bójmy się eksperymentować.

 
Więcej o: