Brwi na mydło, czyli prosty sposób na grubsze i gęste brwi. Krok po kroku

Brwi na mydło to bez wątpienia jeden z najgorętszych trendów w świecie beauty w tym sezonie. Dzięki tak podkreślonym brwiom stają się one gęstsze, a spojrzenie bardziej wyraziste. Sprawdź, na czym polega ta metoda i jak ją wykonać.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Brwi na mydło to gorący trend w świecie beauty, który od kilku sezonów cieszy się wciąż rosnącą popularnością, skutecznie zastępując żele i cienie do stylizacji brwi. Kobiety cenią tę metodę przede wszystkim za łatwość wykonania, jak i spektakularny efekt. Za pomocą mydełka do brwi jesteśmy bowiem w stanie uzyskać idealny kształt brwi w naprawdę krótkim czasie. Co więcej, produkt osiadając na włoskach, sprawia, że te wydają się gęstsze i bardziej wyraziste, a efekt utrzymuje się cały dzień, nie wymagając przy tym żadnych poprawek.

Brwi na mydło - gorący trend w makijażu

Brwi na mydło to sposób polecany szczególnie posiadaczkom długich, gęstych i trudnych do opanowania brwi. Skutecznie je ujarzmi, a przy tym wciąż zapewni naturalny i subtelny efekt. Nie oznacza to jednak, że z tej metody nie mogą skorzystać posiadaczki cienkich włosków - zaczęsując je do góry, sprawimy, że brwi będą wyglądać na znacznie grubsze i pełniejsze. Sprawdźcie, jak krok po kroku wykonać makijaż brwi metodą na mydło.

Więcej o: