Makijaż na wiosnę 2022. W tym sezonie stawiamy na minimalizm. Sprawdź propozycję naszej makijażystki

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zainspiruj się propozycją naszej makijażystki na wiosenny makijaż zgodny z aktualnymi trendami. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na naturalność i rozświetlenie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Makijaż dzienny, wieczorowy, okolicznościowy... Wbrew pozorom makijaż dostosowujemy nie tylko do okazji czy pory dnia, lecz także pory roku. I tak zimą sięgamy zazwyczaj po cięższe formuły i ciemniejsze kolory, inspirując się panującą za oknem aurą. Wiosną, po długich miesiącach jesienno-zimowej szarówy, w ich miejscu pojawiają się intensywne barwy, nadające zszarzałym twarzom blasku i energii.

W tym sezonie będziemy kierować się jednak przede wszystkim minimalizmem. Wiosenny makijaż na sezon 2022 ma bowiem za zadanie podkreślić atuty naszej twarzy, ale przede wszystkim prezentować się naturalnie - tak by twarz wyglądała na rozpromienioną i wypoczętą. W tym celu sięgamy więc po delikatne formuły i zastępujemy ciężkie podkłady kremem BB. Jeśli chcemy nadać cerze tak pożądanego wiosną blasku i kolorytu, korzystamy z rozświetlacza i różu, które w tym sezonie stają się wręcz makijażowymi niezbędnikami.

Sprawdźcie, jak za ich pomocą stworzyć modny, minimalistyczny makijaż na wiosnę.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: