Zwykle dodajesz do sałatki, teraz nałóż na rzęsy. Efekt? Urosną i zagęszczą się błyskawicznie

Jak zagęścić rzęsy i przyspieszyć ich porost domowym sposobem? Wiele osób może być zaskoczonych, ale produkt, który znaleźć można w wielu kuchniach, świetnie się do tego sprawdzi. Choć zwykle dodaje się ją np. do sałatki, ty nałóż na rzęsy. Efekty z pewnością cię zaskoczą.

Więcej o domowych sposobach i pielęgnacyjnych trikach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Długie, gęste i wyraziste rzęsy to marzenie wielu kobiet. W końcu nic nie podkreśla spojrzenia tak, jak wyraziste rzęsy. Nic więc dziwnego, że wielu kobietom zależy na tym, by wyglądały one jak najlepiej.  Jednak matka natura nie dla każdej z nas była w tej kwestii tak łaskawa. W dodatku na co dzień bardzo często same osłabiamy nasze rzęsy, np. zbyt mocno przecierając oczy podczas demakijażu. Aby jednak skutecznie wzmocnić, odżywić i przyspieszyć porost rzęs, wcale nie trzeba sięgać od razu po sklepowe specyfiki, które zwykle są drogie, a w niektórych przypadkach ich skład może negatywnie wpływać na nasze oczy. Z pomocą przyjdzie natomiast naturalny produkt, który prawdopodobnie masz już w swojej kuchni.

Zwykle dodajesz do sałatki, teraz nałóż na rzęsy. Domowy sposób, dzięki któremu będą dłuższe i gęstsze

Wiele osób ceni oliwę z oliwek ze względu na jej właściwości zdrowotne i chętnie umieszcza ją w swojej codziennej diecie. Oliwa jest bowiem źródłem takich witamin, jak: A, B, C, E, D i K, a także składników mineralnych, m.in. potasu, magnezu czy fosforu. Jednak oliwę z oliwek wykorzystywać można nie tylko jako dodatek do potraw, lecz także element pielęgnacji skóry, paznokci i włosów, w tym rzęs. Oliwa działa na nie bowiem wzmacniająco i wpływa na ich szybszy porost.

Jak zatem stosować oliwę na rzęsy? Wystarczy codziennie na noc aplikować oliwę z oliwek na rzęsy za pomocą grzebyka do rzęs, patyczka kosmetycznego lub jednorazową szczoteczką. Należy jednak pamiętać, by aplikować naprawdę niewielką ilość - zbyt hojnie nałożona oliwa spotęguje efektu, a może spowodować, że dostanie się ona do oczu. Już po kilku tygodniach regularnego stosowania można zauważyć, że rzęsy stają się dłuższe, bardziej gęste i mocniejsze. 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: