Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 10 złotych. Efekt sztucznych rzęs! Podobny znajdziesz też w Hebe

Drogerie Rossmann po raz kolejny przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele polecanych produktów. Wśród nich znalazł się m.in. hitowy tusz do rzęs, który kupimy już za mniej niż 10 złotych. Podobny znajdziemy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach każdorazowo cieszą się niezwykłą popularnością. Nic w tym dziwnego - to doskonała okazja, by zaoszczędzić. Niektóre produkty są bowiem przecenione nawet o połowę. Trzeba się jednak spieszyć, bo kosmetyki objęte promocją znikają z półek w oka błyskawicznym tempie.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs

Wśród aktualnie przecenionych produktów w drogerii Rossmann znalazła się polecana maskara Volumix Fiberlast marki Eveline Cosmetics. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, zawierający mineralne pigmenty i prowitaminę B5.

Najlepszy tusz, jaki posiadam od kilku lat. Pomimo zmian, testowania innych zawsze do niego wracam. Jest idealny, ma świetną trwałość - wytrzymuje 10 lub więcej godz. nic się nie kruszy. Ma ładny intensywny kolor, pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie skleja i nie rozmazuje się.
Tuszu używam już od dobrych 2 lat, z tego względu, że jest dla moich rzęs po prostu idealny. Nadaje bardzo ładny, głęboki kolor, nie kruszy się, podkręca i wydłuża. Jest trwały, nie trzeba go poprawiać w ciągu dnia i nie skleja rzęs, co jest bardzo dużym atutem. Dodatkowo posiada silikonową szczoteczkę, co powoduje łatwiejszą i dokładniejszą aplikację niż w przypadku tych standardowych ze sztucznego włosia. Kolejnym atutem jest fakt, że można go bardzo często dorwać w promocjach w różnych drogeriach, więc z całego serca go polecam

- piszą zadowolone internautki na portalu wizaż.pl

Regularna cena produktu to 18,49 zł, jednak teraz kupimy go już za 9,29 zł. Promocja trwa od 01.03.2022 do 15.03.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Podobny kupimy też w Hebe

Podobny tusz kupimy też w Hebe, gdzie na promocji znalazł się tusz RIMMEL EXTRA 3D LASH. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, zawierający keratynę. Jego cena standardowa to 27,99 zł, natomiast w promocji kupimy go już za 16,79 zł.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: