Tiktokowy sposób na kreskę na powiece. Ten element makijażu nie będzie już problemem

Perfekcyjna czarna linia tuż nad rzęsami potrafi podkręcić makijaż i nadać mu zupełnie nowego wyrazu. Wykonanie kreski eyelinerem dla wielu bywa jednak nie lada wyzwaniem. Jeśli ten element makijażu od zawsze stanowi dla ciebie problem, z pomocą przychodzi banalnie prosty trik z TikToka. W kilka chwil uzyskasz efekt równie profesjonalny, jak u makijażystki.

Więcej o makijażu przeczytasz na Gazeta.pl

Kreska na oku jest ponadczasowym uzupełnieniem makijażu i świetnym sposobem na podkreślenie oraz optyczne zagęszczenie linii rzęs. Świetnie sprawdza się nie tylko przy makijażach wieczorowych, lecz także na co dzień. Nic więc dziwnego, że jest to ulubiony element makijaż oczu dla wielu z nas. Niestety wykonanie precyzyjnego kociego oka wcale nie jest proste i wymaga wprawy oraz precyzji. Nie da się ukryć, że często wystarczy jeden nieostrożny ruch lub kilka poprawek i trzeba zmywać nieudany makijaż. Jak tego uniknąć?

Tiktokowy sposób na kreskę na powiece

TikTok to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie i prawdziwa kopalnia inspiracji, gdzie internautki oraz internauci dzielą się filmikami o najróżniejszej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, porady czy cenne makijażowe triki. Jednym z takich trików jest viralowy sposób na kocią kreskę na powiece. To naprawdę działa i ułatwia makijaż!

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: