Te brwi do niedawna były kiczowate i znienawidzone. Teraz znowu stają się modne

Wiele kobiet z pewnością raz na zawsze chciałoby o nich zapomnieć. Szczególnie te, którym do tej pory nie odrosły nadmiernie wyrywane włoski. Niestety okazuje się, że kontrowersyjny trend sprzed lat powraca, a cienkie brwi rodem z lat 90. znowu stają się modne.

Więcej o urodzie przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Perfekcyjny kształt brwi. Jak je wyregulować?

W ostatnich latach to właśnie gęste i wyraziste brwi były trendem, który podbił serca kobiet. Okazuje się jednak, że w nadchodzących sezonach może to ulec zmianie. Choć wiele z nas zapewne cieszyło się, że era tych brwi minęła, one jednak postanowiły wrócić niczym bumerang, podobnie jak wiele innych trendów.

Poszła do kosmetyczki zrobić zabieg laminacji brwiPoszła do kosmetyczki zrobić zabieg laminacji brwi. Efekt?

Do niedawna były kiczowate i znienawidzone przez wiele kobiet. Jednak teraz cienkie brwi z lat 90. wracają do trendów

Fascynacja młodego pokolenia trendami sprzed lat sprawiła, że niektóre trendy - często znienawidzone przez nieco starsze pokolenia - powracają. Oprócz stylizacji inspirowanych latami 90., ponownie modne stają się cienkie brwi precyzyjnie wyregulowane pęsetą. Charakteryzują się one niemal jednakową szerokością na całej długości i jednocześnie są dosyć wyraziste. Od jakiegoś czasu ogromną fanką tej stylizacji brwi jest modelka Bella Hadid. Coraz większą popularność takich brwi widać również w mediach społecznościowych, gdzie powstał nawet filtr, dzięki któremu zobaczyć można, jak wyglądałoby się w takiej stylizacji.

Pojawianie się tej mody wydaje się nieuniknione. Naturalne brwi znów będą musiały ulec pęsecie

- powiedział w rozmowie z "Vogue" wizażysta Troy Surratt.

Jej brwi szokują i są powodem wielu kpinJej brwi szokują i są powodem wielu kpin. "Mówią, że nie powinnam być mamą"

Cienkie brwi - czy komukolwiek one pasują?

Wiele osób zacznie się zapewne zastanawiać, czy takie brwi w ogóle komukolwiek pasują. Jak twierdzą styliści, cieńsze łuki brwiowe sprawdzą się przede wszystkim u osób o kwadratowym kształcie twarzy, gdyż taka stylizacja może delikatnie go złagodzić. Poza tym może ona okazać się dobrym wyborem w przypadku osób z twarzą w kształcie serca. 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: