Kiedyś o takich brwiach nikt by nawet nie pomyślał. Teraz to hit wśród kobiet

W ostatnich latach gęste, wyraziste brwi cieszyły się ogromną popularnością. Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie trendy będą zupełnie inne. To dlatego, że ekstremalnie cienkie brwi wracają do łask.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Mówi się, że brwi są dla naszej twarzy tak ważne, jak rama dla obrazu. Nie dziwi więc fakt, że wielu osobom zależy, by stylizować je zgodnie z najświeższymi trendami. Jakie brwi są teraz modne? Oto dwa najbardziej wyraziste trendy. 

Podniesione końcówki brwi

W tym roku dążymy do uniesionego, wydłużonego kształtu brwi. Wiele osób, które chcą osiągnąć taki efekt, decyduje się na regulację ich za pomocą pęsety. Nie zawsze jednak jest to konieczne. Na początku warto zdecydować się na stylizację brwi za pomocą mydełka kosmetycznego. Jak to zrobić? Najpierw delikatnie zwilż włoski wodą. Następnie za pomocą małej szczoteczki do brwi nałóż niewielką ilość produktu. Rozczesuj je układaj w pożądany kształt (zazwyczaj radzi się, by zaczesywać brwi do góry). Inna opcja to zabieg laminacji w salonie kosmetycznym. 

 
Zobacz wideo Brwi na mydło krok po kroku:

Kiedyś mało kto decydował się na takie brwi. To hit tego roku

Ekstremalnie cienkie brwi rodem z lat 90. wracają do łask. Kontrowersyjny trend zaskoczy z pewnością wiele osób. Warto wspomnieć, że jest to prawdopodobnie efekt fascynacji pokolenia Z trendami sprzed lat.

Jednak jak podkreślają styliści, nie każdy będzie wyglądał dobrze w takich brwiach. Sprawdzą się one przede wszystkim u osób o kwadratowym kształcie twarzy, gdyż taka stylizacja może delikatnie go złagodzić. Poza tym może ona okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku osób z twarzą w kształcie serca. Warto jednak zwrócić uwagę na zachowanie dosyć łagodnego łuku. 

 

Cienkie brwi znowu są modne

Tego typu brwi są bardzo precyzyjnie wyregulowane pęsetą. Poza tym:

  • Mają one jednakową szerokość na całej długości;
  • są dosyć wyraziste;
  • kontrastujące z cerą.

Świat mody pokochał już ten trend. Jakiś czas temu w bardzo cienkich brwiach pojawiły się modelki na pokazie u Tii Adeoli z kolekcjami na sezon jesień-zima 2022. - Pojawianie się tej mody wydaje się nieuniknione. Naturalne brwi znów będą musiały ulec pęsecie - powiedział w rozmowie z "Vogue" wizażysta Troy Surratt.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: