Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 9 złotych. Efekt sztucznych rzęs! Podobny znajdziesz też w Hebe

Drogerie Rossmann ponownie przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele hitowych produktów. Wśród nich znalazł się m.in. polecany tusz do rzęs, który teraz dostaniemy już za mniej niż 9 złotych. Podobny znajdziemy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach cieszą się wielkim zainteresowaniem - nic w tym dziwnego, to doskonała okazja, by zaoszczędzić. Część z produktów możemy bowiem kupić nawet o połowę taniej!

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje polecany tusz do rzęs

Wśród aktualnie przecenionych kosmetyków w drogerii Rossmann znalazła się kultowa już maskara Mega Size Lashes marki Eveline. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który dzięki zawartym w nim witaminom i minerałom zapobiega wypadaniu i łamaniu rzęs, pobudzając je przy tym do wzrostu.

Muszę zaznaczyć, że stosowałam wiele tuszy z Eveline, ale ten podbił moje serce! Zakochałam się w tej silikonowej szczoteczce, daje ona efekt mocno podkręconych i wydłużonych rzęs i pogrubia je.
Tusz nie odbija się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs, nie osypuje się i wygląda dość dobrze nawet po całym dniu. Można go łatwo zmyć. Szczoteczka jest silikonowa i łatwo się nią pracuje. Nie zostawia na rzęsach grudek

- oceniają użytkowniczki na popularnym forum.

Cena regularna produktu to 16,99 zł, ale teraz kupimy go już za 8,49 zł. Promocja trwa od 16.03.2022 do 31.03.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Podobny tusz kupimy też w Hebe

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy tusz Bambi Eye marki L'oreal Paris . To podkręcający tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs. Jego cena regularna to 71,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 35,99 zł.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: