Ten podkład to tani zamiennik hitowego Estee Lauder Double Wear. Teraz można go kupić za 19,99 zł

Estee Lauder Double Wear to jeden z najpopularniejszych długotrwałych podkładów, który podbił serca kobiet na całym świecie. Największym minusem jest jego wysoka cena. Jednak w popularnych drogeriach można znaleźć kosmetyk, który uważany jest za tańszy zamiennik tego hitowego podkładu. Na promocji kosztuje mniej niż 20 zł i można dostać go m.in. w drogeriach Rossmann.

Więcej o makijażu i kosmetykach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Plamy po podkładzie? Z tymi trikami więcej ich nie zobaczysz

Wiele kobiet uważa, że Estee Lauder Double Wear jest jednym z najlepiej kryjących i najtrwalszych podkładów dostępnych na rynku. Double Wear ujednolica cerę i jest w stanie zakryć niemal wszystkie niedoskonałości, w dodatku trzymuje się na skórze przez wiele godzin. Jego największym minusem jest jednak wysoka cena - w popularnych perfumeriach kosztuje bowiem około 195 zł. Nie musisz jednak wydawać takiej kwoty, by uzyskać na swojej skórze podobny efekt. Na drogeryjnych pułkach znalazł się podkład, który podczas promocji kosztuje mniej niż 20 zł i uchodzi za tani zamiennik Estee Lauder Double Wear.

Ten podkład to tani zamiennik hitowego Estee Lauder Double Wear. Teraz kupisz go za 19,99 zł! "Jeden z najlepszych drogeryjnych podkładów"

Podkład Wibo Forever Better Skin, bo właśnie o nim mowa, pojawił się na rynku w 2020 roku i momentalnie stał się ulubieńcem wielu kobiet. Choć jest to produkt o średnim kryciu, to można je budować aż do pełnego. Wiele dziewczyn, które przetestowało produkt i podzieliło się wrażeniami w sieci przyznaje, że daje on delikatnie matowe wykończenie i utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Podkład Wibo Forever Better Skin dostępny jest zarówno w drogeriach Rossmann, jak i innych popularnych drogeriach internetowych, takich jak eKobieca, czy Cocolita. Cena regularna tego podkładu to 38,99 zł. W sieci można go jednak kupić dużo taniej - za około 22 zł. Aktualnie w drogeriach Rossmann trwa promocja, podczas której jego cena obniżona została do 19,99 zł.

Jest to naprawdę dobry podkład o średnim kryciu, dający matowe wykończenie
Dobra cena, generalnie stosunek ceny do jakości zachęcający. Skóra po nałożeniu wygląda na wypoczętą i zadbaną, taka satyna.
Do tego trwałość produktu na wielki plus, u mnie nie schodzi nawet pod maseczką (gdzie nawet Double Wear to robił). Po prostu CUDO!
Jak dla mnie jeden z najlepszych drogeryjnych podkładów!

- piszą internautki w sieci.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: