Takie brwi to hit 2022. Jeszcze niedawno nikt by nawet o nich nie pomyślał

Wielu osobom zależy, by stylizować brwi zgodnie z najświeższymi trendami. Co jest teraz szczególnie modne? Oto dwa najbardziej wyraziste trendy na ten rok.

Więcej ważnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Jeszcze rok temu raczej mało kto spodziewał się, że cienkie brwi wrócą do łask. Nie dziwi więc fakt, że jeden z największych obecnie trendów zaskakuje wiele osób. Są jednak i tacy, których on nie dziwi. - Pojawianie się tej mody wydaje się nieuniknione. Naturalne brwi znów będą musiały ulec pęsecie - powiedział w rozmowie z "Vogue" wizażysta Troy Surratt.

Ekstremalnie cienkie brwi znowu są modne

Świat mody pokochał już ten trend. Jakiś czas temu w bardzo cienkich brwiach pojawiły się modelki na pokazie u Tii Adeoli z kolekcjami na sezon jesień-zima 2022. O jakich brwiach mowa? Są one przede wszystkim precyzyjnie wyregulowane pęsetą. Poza tym na całej długości mają jednakową szerokość, są bardzo wyraziste i kontrastujące z cerą.

 

Podniesione końcówki brwi

Jednak cienkie brwi to niejedyny trend. Druga stylizacja z pewnością spodoba się osobom, które nie chcą wyrywać ich za pomocą pęsety.  W 2022 roku dążymy także do wydłużonego oraz uniesionego kształtu brwi. Jedna z opcji, która pozwala osiągnąć taki efekt, to zabieg laminacji brwi w salonie kosmetycznym.

 

My jednak myślimy, że początkowo warto zdecydować się na stylizację za pomocą mydełka kosmetycznego. Jak to zrobić

  • Najpierw delikatnie zwilż włoski wodą.
  • Następnie za pomocą małej szczoteczki do brwi nałóż niewielką ilość produktu.
  • Rozczesuj je układaj w pożądany kształt (zazwyczaj radzi się, by zaczesywać brwi do góry). 

Jak stylizować brwi na mydełko kosmetyczne? Oto prosty instruktaż wideo:

Zobacz wideo Brwi na mydło krok po kroku

keratyna na włosy Ten napój dodaje energii i działa jak keratyna na włosy! Domowy sposób

Więcej o: