Karolina Szostak pokazała się bez makijażu. "Niepotrzebnie wyretuszowałaś te zmarszczki"

Karolina Szostak udostępniła na Instagramie fotografie, do której zapozowała bez grama makijażu na twarzy. Jak wygląda w naturalnej wersji? - Naturalne piękno, co więcej dodać - czytamy w komentarzach.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Karolina Szostak regularnie dzieli się w sieci urywkami swojej codzienności. Tym razem dziennikarka zamieściła tam zdjęcie, do którego zapozowała bez grama makijażu na twarzy. Jak wygląda w naturalnej wersji?

Zobacz wideo

Karolina Szostak bez makijażu

Szostak już wcześniej wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie dystans i w przeciwieństwie do wielu innych osób z show-biznesu, nie ma oporów przed pokazywaniem się w naturalnym wydaniu. Tak też stało się i tym razem. Dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografie, do której zapozowała bez grama makijażu na twarzy.

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy zachwyconych obserwatorów i obserwatorek dziennikarki, którzy nie szczędzili jej komplementów.

Super, oby nigdy nie było brwi namalowanych flamastrem
Bez make-upu wyglądasz bombowo
Naturalne piękno, co więcej dodać
Piękno w czystej postaci

- pisali. Wśród komentarzy nie zabrakło jednak i złośliwych uwag. Część komentujących oskarżyła bowiem dziennikarkę o retusz. "Ale zmarszczki wokół oczu i na czole usunięte" - stwierdził jeden z obserwatorów. "A kto je usunął?" - zripostowała prezenterka. Zobaczcie, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Widać różnicę?

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: