Fryzury z grzywką 2022, które optycznie odmłodzą i dodadzą wdzięku. Zobacz zdjęcia najmodniejszych cięć

Fryzury z grzywką dla włosów długich, średnich i krótkich oferują wiele możliwości stylizacyjnych, zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na wydłużoną grzywkę. Zobacz zdjęcia najmodniejszych cięć, które odmłodzą i wyszczuplą twarz.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Grzywka zaczesana na bok jest absolutnym faworytem już od kilku sezonów. Możesz nosić ją swobodnie, zaplatać, upinać lub zaczesywać do tyłu, uzyskując za każdym razem inną fryzurę. Grzywka zazwyczaj pasuje do włosów krótkich lub średniej długości. Urocze fryzury na krótkiego boba i fryzury z grzywką to sposób na elegancki wygląd przy minimalnym nakładzie czasu na stylizację. Nic dziwnego więc, że krótkie włosy z grzywką sprawiają, że wyglądasz o wiele młodziej.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Fryzury z grzywką 2022: ten rodzaj cięcia jest niezwykle efektowny

Aby uzyskać bardziej seksowny i zmysłowy wygląd ta fryzura wygląda fantastycznie na grubszych lub ciemniejszych włosach. Nadal mamy do czynienia ze zdecydowanym cięciem, a krótsza długość jest odważniejsza i szersza. Ta konkretna długość będzie wymagała podcinania co 3 lub 4 tygodnie, aby utrzymać ją w idealnym stanie.

 

Fryzury z grzywką 2022: długie i zawinięte

Jeżeli wahasz się, czy w pełni zdecydować się na grzywkę to ta dłuższa, rozłożysta wersja jest doskonałym wyborem. Ta grzywka ma idealną długość, aby uzyskać uroczy efekt, ale w razie potrzeby można ją łatwo odsunąć od oczu. To świetny wybór dla osób, które dużo ćwiczą, nie mają czasu na układanie grzywki lub nie lubią uczucia zbyt dużej ilości włosów na twarzy.

 

Fryzury z grzywką 2022: styl retro znów na czasie

Wpływ lat 60-tych i 70-tych jest tutaj widoczny, a to cięcie może być prawdziwą ozdobą. Idealnie pasuje do włosów w kolorze miedzianym lub kasztanowym, a fryzura ta emanuje urokiem i pewnością siebie. Grube warstwy łączą najkrótsze i najdłuższe części grzywki, a końcówki są nieco bardziej stępione. Jest to propozycja dla osób, które nie boją się wyróżniać.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: