Olej z czarnuszki na włosy działa lepiej niż mezoterapia za 300 zł. Wystarczy kilka kropli dziennie

Na szczęście istnieje naturalny środek o nazwie olej z nasion czarnuszki, który może pomóc w zapobieganiu łysieniu i wypadaniu włosów. Olej z czarnuszki na włosy może przynieść spektakularne efekty. Jak go stosować?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olej z czarnuszki zawiera przeciwutleniacze i właściwości przeciwzapalne, które pomagają zwalczać choroby skóry wywoływane przez bakterie i grzyby, białka i inne, które wspomagają wzrost włosów i spowalniają proces starzenia się komórek. Zobacz, jakie korzyści niesie za sobą stosowanie oleju z czarnuszki.

Patrycja Kazadi Strój kąpielowy Patrycji Kazadi. Ten kolor to hit sezonu!

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Olej z czarnuszki na włosy: efekty stosowania

  • Ogranicza wypadanie włosów. Olej z czarnych nasion to najlepszy składnik, który można stosować w leczeniu wypadania włosów. Zawiera on ponad 100 różnych składników odżywczych, które są bogatym źródłem pożywienia dla włosów i mieszków włosowych.
  • Łagodzi stan skóry głowy. Olej z czarnych nasion ma naturalne właściwości antybakteryjne. Właściwości przeciwzapalne oleju z czarnych nasion są doskonałe, gdy rozcieńczy się go z olejem nośnikowym, aby złagodzić stany zapalne, łuszczenie się i wrażliwość skóry głowy. 
  • Stymuluje odrastanie włosów. Olej z czarnych nasion w naturalny sposób przywraca wzrost włosów w miejscach przerzedzenia.
  • Kondycja i miękkość włosów. Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych w oleju z czarnych nasion pomaga on wzmocnić, zmiękczyć i odżywić każde pasmo włosów. 
  • Wspomaga krążenie krwi. Olej z czarnych nasion zawiera wiele cennych składników, które pobudzają krążenie krwi, szczególnie w obrębie głowy.
  • Zapobiega siwieniu. Odgrywa znaczącą rolę w zapobieganiu siwienia włosów poprzez poprawę wydajności komórek włosa, które są odpowiedzialne za pigmentację mieszków włosowych, aby kontynuować ich naturalny wzrost.

jak wyczyścić pralkę tabletką do zmywarki Jak wyczyścić pralkę tabletką do zmywarki? Banalny sposób

Olej z czarnuszki na włosy: jak stosować?

Masowanie włosów pomaga stymulować i odżywiać mieszki włosowe oraz przyspiesza wzrost włosów. Możesz stosować ten zabieg 2-3 razy w tygodniu.

  1. Wlej 2 łyżki oleju z czarnych nasion do miseczki
  2. Wmasuj go w skórę głowy, skupiając się bardziej na obszarze, w którym tracisz więcej włosów.
  3. Natychmiast wypełnij skórę głowy olejkiem, masuj od nasady włosów aż po same końce.
  4. Przykryj włosy na 30 minut. Zmyj ciepłą wodą i dodaj szampon. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: