Olej z czarnuszki na włosy działa lepiej niż mezoterapia za 300 zł. Wystarczy kilka kropli dziennie

Na szczęście istnieje naturalny środek o nazwie olej z nasion czarnuszki, który może pomóc w zapobieganiu łysieniu i wypadaniu włosów. Olej z czarnuszki na włosy może przynieść spektakularne efekty. Jak go stosować?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olej z czarnuszki zawiera przeciwutleniacze i właściwości przeciwzapalne, które pomagają zwalczać choroby skóry wywoływane przez bakterie i grzyby, białka i inne, które wspomagają wzrost włosów i spowalniają proces starzenia się komórek. Zobacz, jakie korzyści niesie za sobą stosowanie oleju z czarnuszki.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Olej z czarnuszki na włosy: efekty stosowania

  • Ogranicza wypadanie włosów. Olej z czarnych nasion to najlepszy składnik, który można stosować w leczeniu wypadania włosów. Zawiera on ponad 100 różnych składników odżywczych, które są bogatym źródłem pożywienia dla włosów i mieszków włosowych.
  • Łagodzi stan skóry głowy. Olej z czarnych nasion ma naturalne właściwości antybakteryjne. Właściwości przeciwzapalne oleju z czarnych nasion są doskonałe, gdy rozcieńczy się go z olejem nośnikowym, aby złagodzić stany zapalne, łuszczenie się i wrażliwość skóry głowy. 
  • Stymuluje odrastanie włosów. Olej z czarnych nasion w naturalny sposób przywraca wzrost włosów w miejscach przerzedzenia.
  • Kondycja i miękkość włosów. Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych w oleju z czarnych nasion pomaga on wzmocnić, zmiękczyć i odżywić każde pasmo włosów. 
  • Wspomaga krążenie krwi. Olej z czarnych nasion zawiera wiele cennych składników, które pobudzają krążenie krwi, szczególnie w obrębie głowy.
  • Zapobiega siwieniu. Odgrywa znaczącą rolę w zapobieganiu siwienia włosów poprzez poprawę wydajności komórek włosa, które są odpowiedzialne za pigmentację mieszków włosowych, aby kontynuować ich naturalny wzrost.

Olej z czarnuszki na włosy: jak stosować?

Masowanie włosów pomaga stymulować i odżywiać mieszki włosowe oraz przyspiesza wzrost włosów. Możesz stosować ten zabieg 2-3 razy w tygodniu.

  1. Wlej 2 łyżki oleju z czarnych nasion do miseczki
  2. Wmasuj go w skórę głowy, skupiając się bardziej na obszarze, w którym tracisz więcej włosów.
  3. Natychmiast wypełnij skórę głowy olejkiem, masuj od nasady włosów aż po same końce.
  4. Przykryj włosy na 30 minut. Zmyj ciepłą wodą i dodaj szampon. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: