Jaki kształt paznokci wyszczupla palce? Ten jeden sprawi, że dłoń będzie smuklejsza i atrakcyjniejsza

Stylowe muśnięcie kolorem to idealne wykończenie pięknych paznokci, ale każda manikiurzystka powie, że kształt jest bardzo ważny. Uważana za podstawę każdego dobrego manicure, forma jest podstawą do stworzenia wspaniałej stylizacji paznokci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Właściwy kształt nie tylko uzupełni wybrany kolor lub wzór, ale również będzie wysmuklał całą dłoń i sprawi, że będzie się ona wydawać bardziej atrakcyjna. Kształt paznokci ma większą moc, niż mogłoby się wydawać. W związku z tym wybór najlepszego kształtu dla palców jest ważnym zadaniem.

Zobacz wideo Peeling szczotką na sucho. O czym trzeba pamiętać?

Kształty paznokci: istnieje wiele opcji

Przy wyborze kształtu paznokci należy zapoznać się z różnymi dostępnymi opcjami. Chociaż istnieje wiele różnych kształtów i odmian, istnieje pięć podstawowych kształtów, które należy znać. Kwadrat, okrągły, owalny, migdałowy i trumienny to podstawowe formy. Aby dokładnie określić, który styl jest najlepszy, musisz wziąć pod uwagę kształt palca, szerokość łoża i długość paznokcia.

Jaki kształt paznokci wyszczupla palce? Postaw na migdał

Paznokcie w kształcie migdała mają wąskie boki, które zwężają się ku końcowi, oraz zaokrąglony czubek. Ta elegancka forma nie sprawdzi się wprawdzie na krótkich paznokciach, ale wygląda pięknie na paznokciach o dłuższej długości. Sylwetka ta, dzięki swojemu wydłużonemu kształtowi, w naturalny sposób pasuje do długich i cienkich płytek paznokciowych. Migdałki, są również idealne do wysmuklenia szerokich palców, aby nadać im wygląd szczupłych dłoni. Ponadto panie o krótkich palcach również uznają ten kształt paznokci za korzystny dzięki jego zdolności do tworzenia wrażenia dodatkowej długości.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: