Ten trik z TikToka to hit! Dzięki niemu zapomnisz o korektorze

TikTok pełen jest zaskakujących makijażowych trików, z których wiele nie tylko ułatwia życie, ale też pokazuje nieznane nam dotąd zastosowania popularnych kosmetyków, jak chociażby trik z użyciem płynu micelarnego, jako pianki do twarzy. Tym razem jedna z internautek podzieliła się na TikToku trikiem, który zapewnia efekt naturalnego, acz wciąż dobrze kryjącego makijażu.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy decydujemy się na wprowadzenie zmian w naszym makijażu, zamieniając geste podkłady na lżejsze formuły. Te często nie zapewniają jednak wystarczającego krycia, sprawiając, że wszelkie przebarwienia, czy inne drobne niedoskonałości wciąż są widoczne. Zanim jednak sięgniesz po korektor, który pozwoli ci je zamaskować, wypróbuj tego triku z TikToka.

Zobacz wideo

Trik z TikToka, dzięki któremu ukryjesz wszelkie przebarwienia

Wi-za-żyst-ka Me-gan La-val-lie po-dzie-li-ła się w mediach społecznościowych szyb-kim sposobem na zakrycie niedoskonałości, przy jednoczesnym zachowaniu efektu naturalnej, rozświetlonej skóry. W jaki sposób? Wystarczy nasączyć patyczek higieniczny w podkładzie, a następnie delikatnie przyłożyć go w miejsca, w których potrzebujemy dodatkowego krycia.

To pro-sta me-to-da, która sprawi, że pod-kład wto-pi się w skó-rę, dając efekt naturalnej, promiennej skóry, przy jednoczesnym zamaskowaniu wszelkich przebarwień. Dzięki patyczkowi unikniemy bowiem nałożenia na skórę zbyt wielkiej ilości produktu, która może stworzyć na naszej twarzy tak bardzo niepożądany efekt maski.

Wypróbujecie?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: