Rossmann wyprzedaje tusz do rzęs, który robi furorę wśród kobiet. Kosztuje mniej niż 11 zł. "Przebija tusze z najwyższej półki"

W drogeriach Rossmann trwają obecnie atrakcyjne promocje, które objęły wiele różnych produktów, w tym także wybrane kosmetyki do makijażu. Wśród przecenionego asortymentu znalazł się polecany przez kobiety tusz do rzęs, który obecnie kupimy już za mniej niż 11 zł. - Wspaniale rozdziela i podkręca - zachwalają internautki. Podobny kupimy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach cieszą się wielkim zainteresowaniem - nic w tym dziwnego, to doskonała okazja, by zaoszczędzić. Część z produktów możemy bowiem kupić nawet o połowę taniej!

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje polecany tusz do rzęs

Wśród aktualnie przecenionych kosmetyków w drogerii Rossmann znalazła się kultowa już maskara Volumix Fiberlast marki Eveline. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który dzięki innowacyjnej formule i zawartym w nim witaminom i minerałom, temu utrzymuje się na rzęsach nawet do 16 godzin. Ponadto długotrwale podkręca rzęsy oraz wydłuża je aż do 50%.

Ten tusz za niewielką kwotę bardzo mnie zaskoczył, przebija tusze z najwyższej półki. Wspaniale rozdziela i podkręca. Każda rzęsa jest pięknie podkreślona i wyeksponowana. Tusz jest bardzo trwały, nie skleja rzęs, nie kruszy się. Dobrze napigmentowany, świetna szczoteczka. Wspaniały produkt w niskiej cenie
Najlepszy tusz, jaki posiadam od kilku lat. Pomimo zmian, testowania innych zawsze do niego wracam. Jest idealny, ma świetną trwałość - wytrzymuje 10 lub więcej godz. nic się nie kruszy. Ma ładny intensywny kolor, pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie skleja i nie rozmazuje się. Z natury ma długie rzęsy, lecz jak pomaluję nim oczy znajomi pytają, czy mam zrobione przez kosmetyczkę jakąś metodą objętościową, ponieważ są tak długie i spojrzenie przyciąga wzrok. To jest najlepszy komplement. Jednym słowem: Rewelacja!

- zachwalają internautki.

Cena regularna produktu to 18,99zł, ale teraz kupimy go już za 10,29 zł. Promocja trwa od 20.04.2022 do 04.05.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Podobny tusz kupimy też w Hebe

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy tusz Twist Up The Volume marki BOURJOIS. To wydłużająco-pogrubiajacy tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs. Jego cena regularna to 68,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 34,49 zł.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: