Masz ten produkt w swojej lodówce. Nałóż go na brwi - włoski będą rosły jak szalone

Jak zadbać o brwi w domowych warunkach? Okazuje się, że bardzo skuteczne w wielu przypadkach jest mleko. Produkt ten doskonale odżywia brwi, dzięki czemu rosną szybciej.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi? Proste sposoby

Często możemy spotkać się z opinią, że brwi są ramą twarzy. Wielu z nas zależy więc na ich dobrym wyglądzie. W pielęgnacji brwi możemy skorzystać między innymi z cennych właściwości mleka.

Mleko w pielęgnacji brwi

Mleko to bogate źródło białek, witamin i składników mineralnych. Nie dziwi więc fakt, że jest ono obecnie składnikiem wielu gotowych kosmetyków. Produkty tego typu wykazują zazwyczaj działanie natłuszczające, nawilżające i odżywcze. Natomiast mleko w pielęgnacji brwi może sprawić, że będą one rosły szybciej. Warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku innych domowych metod bardzo ważna jest regularność i cierpliwość. 

Mleko na brwi krok po kroku

Mleko doskonale odżywia brwi, dzięki czemu rosną szybciej. Jak należy je stosować? To bardzo proste! Wystarczy nalać niewielką ilość mleka (najlepiej pełnotłustego) na wacik i posmarować nim oczyszczone wcześniej brwi. Po mniej więcej 20 minutach należy spłukać je wodą.

Zabieg warto wykonywać każdego dnia przed pójście spać (najlepiej po zmyciu makijażu). Pierwsze efekt takiej domowej kuracji na brwi powinny być po mniej więcej 1-2 tygodniach.

Skuteczne kosmetyki na brwi

Zdarza się jednak, że domowe sposoby nie przynoszą oczekiwanych efektów. W takich przypadkach warto zainteresować się produktami, których zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu brwi i ich wzmocnienie. Oto kilka kosmetyków cieszących się w ostatnim czasie popularnością:

  • L'biotica, aktywne serum do brwi i rzęs (cena: około 30 złotych);
  • Long 4 Lashes, serum do brwi (cena: około 70 złotych);
  • Delia Cosmetics, serum przyspieszające wzrost do brwi i rzęs (cena: około 15 złotych).

Kot Stepan uciekł z bombardowanego Charkowa. Ma nowy dom we Francji Stepan swoim luzem bawił ludzi z całego świata. Potem przyszła wojna. "Nasz dom"

Więcej o: