Nałóż ten tani olejek z Rossmanna na brwi. Włoski będą rosły jak szalone

Domowe sposoby pielęgnacji brwi cieszą się ogromną popularnością. Nie zawsze jednak okazują się skuteczne. W takich przypadkach warto zainteresować się dostępnymi w drogeriach kosmetykami, których zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu brwi oraz ich wzmocnienie.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Henna na brwi - jak zrobić samodzielnie?

Przez nieumiejętną regulację brwi bardzo często tracą dobry kształt. Jak w takiej sytuacji możemy je zagęścić? Pomocne w wielu przypadkach okazują się domowe sposoby (takie jak na przykład sok z cebuli, mleko czy oliwa z oliwek). Nie zawsze jednak się one skuteczne. W takich przypadkach warto poszukać innych rozwiązań. 

Tani olejek z Rossmanna na brwi

Obecnie na rynku jest dostępnych wiele preparatów, których zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu brwi i ich wzmocnienie. Nasza pierwsza propozycja to Delia BIO Olejek Na Wzrost Brwi i rzęs, który kupicie m.in. w Rossmannie oraz wielu drogeriach internetowych (m.in. ekobieca.pl, ezebra.pl). Cena produktu w zależności od sklepu waha się w przedziale od 13 do 20 złotych. Jak zapewnia producent:

Przyspiesza wzrost, wzmacnia, odżywia, zagęszcza, pielęgnuje, nabłyszcza włoski brwi i rzęs. Zawiera 5 cennych olejków: rycynowy, migdałowy, z nasion maku, z kiełków pszenicy oraz żywicę drzewa mastyksowego.

Tani olejek do brwi - efekty już po kilku tygodniach

Warto wspomnieć, że olej rycynowy pobudza wzrost włosów. Z kolei olej migdałowy ma działanie silnie odżywcze. Olej z pszenicy wygładza powierzchnie włosków i niweluje ich suchość, a olej z nasion maku wykazuje działanie przeciwzapalne i ochronne. Natomiast żywica z drzewa mastyksowego dodatkowo działa przeciwgrzybiczo dbając o delikatny obszar wokół oczu

Olejek należy aplikować na brwi codziennie wieczorem (najlepiej po demakijażu). Jak zapewnia producent, najlepsze efekty takiej kuracji są widoczne po 28 dniach. 

 

Oto kilka innych produktów do brwi, które cieszą się popularnością w ostatnim czasie:

  • L'biotica, aktywne serum do brwi i rzęs (cena: około 30 złotych);
  • Delia Cosmetics, serum przyspieszające wzrost do brwi i rzęs (cena: około 15 złotych);
  • Dermena Lash, odżywka do rzęs i brwi (cena: około 30 złotych);
  • Long 4 Lashes, serum do brwi (cena: około 70 złotych). 

'Grace and Frankie' Season 7 The Final Episodes Jane Fonda jest abstynentką. "Nie zamierzam skracać życia, które mi zostało"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: