Rossmann wyprzedaje tusz do rzęs, który robi furorę wśród kobiet. Kosztuje mniej niż 11 zł. Efekt sztucznych rzęs!

Drogerie Rossmann przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, które objęły wiele różnych produktów, w tym także wybrane kosmetyki do makijażu. Wśród przecenionego asortymentu znalazł się polecany przez kobiety tusz do rzęs, który obecnie kupimy już za mniej niż 11 zł. Podobny kupimy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje są doskonałą okazją do zaoszczędzenia - częśc z produktów możemy kupić nawet o połowę taniej. Trzeba się jednak spieszyć - przecenione produkty błyskawicznie znikają z półek.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs. Podobny kupimy też w Hebe

Wśród aktualnie przecenionych kosmetyków w drogerii Rossmann znalazła się polecana przez użytkowniczki maskara MEGA SIZE LASHESmarki Eveline. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który dzięki innowacyjnej formule i zawartym w nim witaminom i minerałom, wzmacnia i odżywia rzęsy, sprawiając, że stają się długie, gęste i wyraziste. Wyprofilowana szczoteczka umożliwia z kolei precyzyjne nałożenie tuszu nawet na najkrótsze włoski, dokładnie rozdzielając rzęsy, zapewniając przy tym maksymalnie wydłużenie i podkręcenie.

Tusz jest świetny. Ma super szczoteczkę, która nie skleja rzęs, a bardzo je wydłuża. Fajnie się z nim pracuje. Jednak pod koniec dnia troszkę się osypuje
Przepięknie podkręcająca oraz wydłużająca maskara. Efekt jest dokładnie taki, jak obiecuje nam producent. Maskara posiada głęboki czarny kolor, dokładnie je rozczesuje, nie dając efektu sklejonych rzęs

- oceniają internautki.

Cena regularna produktu to 16,99 zł, ale teraz kupimy go już za 10,99 zł. 

Jak często należy myć włosy? Sprawdź, czy nie popełniasz tego błędu Jak często myć włosy? Poznaj fakty i mity na ten temat

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy kultowy już tusz 2000 CALORIE marki MAX FACTOR. To wydłużający tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs. Jego cena regularna to 39,99 zł, jednak teraz kupimy go już za zł 22,79 zł.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: