Jak zagęścić włosy naturalnymi sposobami? Te dwie banalne metody odmienią ich wygląd

Istnieje wiele naturalnych sposobów na uzyskanie gęstszych włosów. Okazuje się, że kilka z nich jest na wyciągniecie ręki. Produkty te można kupić w każdym sklepie spożywczym. Zobacz, jak zagęścić włosy domowymi metodami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jest coś cudownie satysfakcjonującego w gęstych włosach, bez względu na to, czy są długie, krótkie, czy gdzieś pomiędzy. Osiągnięcie i utrzymanie gęstych włosów może być jednak trudne ze względu na wiele czynników, w tym genetykę, dietę, produkty i urządzenia do włosów, których używamy, a także sposób, w jaki czeszemy, szczotkujemy i w inny sposób szarpiemy kosmyki.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Jak zagęścić włosy? Skorzystaj z właściwości awokado

Witamina E i naturalne olejki zawarte w awokado sprawiają, że ten naturalny środek zagęszczający włosy jest również doskonałym środkiem nawilżającym. Wypróbuj tę metodę raz w tygodniu.

  1. Połącz jedną łyżkę stołową oliwy z oliwek i owoc awokado.
  2. Następnie nałóż mieszankę na skórę głowy i włosy.
  3. Pozostaw na włosach przez co najmniej 30 minut.
  4. Następnie dokładnie spłucz i umyj włosy. 

Jak zagęścić włosy i poprawić ich kondycję? Sięgnij po pomarańcze

Pomarańcze są doskonałym źródłem witaminy C i przeciwutleniaczy, ale mogą one również poprawić kondycję włosów. Kwas zawarty w tych owocach cytrusowych pomaga rozbijać pozostałości po szamponach, odżywkach i innych produktach do włosów, które mogą negatywnie wpływać na ich zdrowie. Jedną z zalet przecieru pomarańczowego jest jego wspaniały zapach.

  1. Przygotuj przecier z pomarańczy, przetwarzając kilka całych pomarańczy w blenderze.
  2. Nałóż przecier na skórę głowy.
  3. Wmasuj przecier i pozostaw na godzinę.
  4. Następnie spłucz. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: