Rossmann wyprzedaje świetny tusz do rzęs. Zapewnia efekt sztucznych rzęs

Maskara to jeden z najważniejszych kosmetyków do makijażu. Dobry produkt nie tylko wydłuża i pogrubia rzęsy, lecz także się nie osypuje. Tego typu tusze możemy obecnie kupić na promocji w Rossmannie oraz w Super-Pharm.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patent na plamy z tuszu

Obecnie w drogeriach sieci Rossmann możemy dostać znacznie taniej hitowy tusz do rzęs marki Pupa. Maskara świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Jej regularna cena to 81,99 PLN. Natomiast teraz kupimy ją za 40,99 PLN. 

Hitowy tusz do rzęs na promocji w Rossmannie

Promocja trwa do 31 maja lub do wyczerpania zapasów. Warto więc się pospieszyć, bo tusz Pupa Ultraflex cieszy się dużą popularnością i zbiera bardzo pozytywne recenzje. Jak zapewnia producent:

Ekskluzywna formuła, z dużą zawartością specjalnych polimerów pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce cienkim i wytrzymałym filmem. Szczoteczka nowej generacji została zaprojektowana tak, aby pokryć wszystkie rzęsy już od pierwszej aplikacji, uwalniając odpowiednią ilość produktu.
 

Warto wspomnieć, że produkty marki Pupa dostaniemy także w wielu drogeriach internetowych. Co ciekawe, w tego typu sklepach ceny tuszu Ultraflex są jeszcze niższe. W zależności od drogerii wahają się w przedziale od 20 do 40 złotych. Produkt kupimy na stronach takich jak:

  • Makeup.pl
  • Ezebra.pl
  • Cocolita.pl

Promocja w Super-Pharm

Warto wspomnieć także o atrakcyjnej promocji w drogeriach sieci Super-Pharm. Obecnie możemy kupić w nich tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego regularna cena to: 41,99 PLN. Natomiast teraz kupimy go za 25,19 PLN. 

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie ma za zadanie przede wszystkim nadać rzęsom maksymalną objętość oraz gęstość. Co ważne, szybko schnie, jest trwały, nie skleja włosków i nie rozmazuje się. Wyposażony jest w klasyczną szczoteczkę z włosia od Max Factor oraz w unikatowa formułę Dramatic Volume. Jak zapewnia producent:

Produkt pogrubia rzęsy o niewiarygodne 300 %, jednocześnie doskonale je rozdzielając. Nie skleja rzęs i nie kruszy się, dając ci pewność na wiele godzin.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: