Cienie osypują się w trakcie makijażu? Jest na to banalny sposób. Wystarczy... podpaska!

Osypujące się cienie pod oczami to problem wielu kobiet. Szczególnie uciążliwe jest to w przypadku, gdy makijaż zaczynamy od cery. Wówczas taki osyp może zrujnować cały make up. Można jednak temu zaradzić! Jednym z takich trików, który wywołał poruszenie w sieci jest sposób z użyciem podpaski. - Ludzie poważnie to robią? - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Instagramowe reels powstały w odpowiedzi na popularność TikToka i pojawiających się tam krótkich, dynamicznie zmontowanych filmików. Teraz ten trend przeniósł się również na Instagram, gdzie także znajdziemy różne układy taneczne, trendy, stylizacje, a także wiele zaskakujących domowych oraz urodowych trików.

Zrezygnowała z noszenia biustonosza Zrezygnowała z noszenia biustonosza. Teraz mierzy się z krytyką. "Są za duże"

Nietypowy sposób na osypujące się cienie do powiek. Z pomocą ma przyjść podpaska. "Jeśli chodzi o makijaż, nasza kreatywność szaleje"

Urodowa influencerka prowadząca na Instagramie profil pod nazwą @daphsierra opublikowała na Instagramie reels, na którym przetestowała jeden z trików, na który natknęła się w sieci. - Zobaczyłam wideo od "5 minutes crafts", by użyć podpasek jako zabezpieczenia przed osypaniem się cieni do powiek i działa! Zwykle robię oczy przed twarzą, ale jest to bardzo dobry sposób na zabezpieczenie podkładu przed osypaniem cieni. Radziłabym nie utrwalać okolic oczu pudrem, bo gdy zdejmiemy osłonkę, produkt może przesuwać się pod spodem tak, jak mi się to przytrafiło, ale to żaden problem. Wyrównasz to beauty blenderem! - napisała Daphne. Cały filmik do obejrzenia TUTAJ.

Trik na osypujące się cienieTrik na osypujące się cienie https://www.instagram.com/daphsierra/

Odwiedza makijażystki z najgorszymi ocenami. 'Samo patrzenie na to boli' TikTokerka odwiedza makijażystki z najgorszymi ocenami. "Samo patrzenie na to boli"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Część internautek jest zachwycona pomysłem, inne natomiast nie do końca są co do tego przekonane:

Jeśli chodzi o makijaż, nasza kreatywność szaleje. Nieważne, czy chodzi o wygląd, używanie produktów w dziwnych kombinacjach, czy wymyślanie nowych narzędzi. Kocham to
Myślę, że to... dobry pomysł
Super trik
Marnowanie podpasek
Ludzie poważnie to robią?
Po co niszczyć podpaskę? Naprawdę nie widzę sensu. Za dużo kłopotów i niepotrzebne marnotrawstwo...
Wygląda świetnie

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: