Rossmann wyprzedaje polecany tusz do rzęs za mniej niż 9 złotych. Zapewnia efekt sztucznych rzęs! Podobny znajdziesz też w Hebe

Drogerie Rossmann i tym razem przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele hitowych produktów. Wśród nich znalazł się m.in. polecany tusz do rzęs, który kupimy już za mniej niż 9 złotych. Podobny znajdziemy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach to doskonała okazja na zaoszczędzenie lub też wypróbowanie nowych produktów. Część z kosmetyków możemy bowiem kupić nawet o połowę taniej! Trzeba się jednak spieszyć - przeceny w drogeriach cieszą się wielką popularnością, a przecenione produkty znikają z półek w mgnieniu oka.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs. Podobny kupimy też w Hebe

Wśród obecnie przecenionych produktów w drogerii Rossmann znalazła się polecana maskara Curling Pump Up marki Lovely. To podkręcający tusz do rzęs, dający efekt maksymalnego pogrubienia i uniesienia rzęs. Dołączona do niego silikonowa szczoteczka pozwala na precyzyjną aplikację produktu nawet na najkrótszych włoskach.

Jest to mój ulubiony tusz. Używam go od lat i bardzo sobie chwalę. Świetnie rozdziela rzęsy i trzyma się cały dzień. Jest idealny dla osoby początkującej jak i dla osoby interesującej się makijażem. Jedynym minusem jest brak wodoodporności
Świetny tusz nadający niesamowity efekt rzęsom za bardzo rozsądną cenę. Zdecydowanie warty polecenia i używania na co dzień. Wytrzymuje cały dzień, nie obsypuje się

- oceniają użytkowniczki.

Cena regularna tuszu to 17,99 zł, jednak po przecenie kupimy go już za 8,99 zł. Promocja trwa od 16.05.2022 do 31.05.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Podobny kupimy też w Hebe

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy kultowy już tusz 2000 CALORIE marki MAX FACTOR. To wydłużający tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs. Jego cena regularna to 39,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 20,00 zł.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: