Jak zagęścić brwi? Pomoże produkt, który masz w kuchni. Włoski będą rosły błyskawicznie

Brwi zdaniem wizażystów są dla naszej twarzy jak rama dla obrazu. Nie dziwi więc fakt, że sposoby ich pielęgnacji cieszą się ogromną popularnością. Oto jedna z domowych metod, która okazuje się pomocna, jeśli chcemy zagęścić brwi.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak podkreślić swoje brwi? Proste sposoby

Na rynku jest dostępnych wiele preparatów, których zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu brwi i ich wzmocnienie. Nie możemy jednak zapominać o domowych sposobach, które są nie tylko tańsze, lecz także w wielu przypadkach bardzo skuteczne. Jednym z nich jest aplikacja soku z cebuli.

Jak zagęścić brwi? Pomoże cebula

Cebula zawiera związki siarki stymulujące wzrost włosów. Warto więc włączyć ją do pielęgnacji brwi. Oto prosty przepis na sok z cebuli:

 1. Przekrój cebulę na pół;
 2. wyciśnij z niej sok;
 3. nanieś go na oczyszczone brwi;
 4. starannie masuj je przez kilka minut;
 5. pozostaw sok na brwiach do wyschnięcia i spłucz po kilku minutach;
 6. dla uzyskania jak najlepszych efektów możesz pozostawić go na całą noc.

Warto wspomnieć, że w wielu przypadkach świetne efekty przynosi kuracja olejem rycynowym. Jest to produkt nie tylko tani, lecz także łatwo dostępny - kupicie go w większości aptek za kilka złotych. Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem.

Jak zagęścić brwi? Najlepsze produkty

Nie możemy zapominać jednak, że domowe sposoby czasami nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. W takich przypadkach warto zainteresować się produktami, których zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu brwi oraz ich wzmocnienie. Oto kilka kosmetyków cieszących się w ostatnim czasie popularnością:

 • L'biotica, aktywne serum do brwi i rzęs (cena: około 30 złotych);
 • Delia Cosmetics, BIO Olejek Na Wzrost Brwi i rzęs (cena: około 20 złotych);
 • Delia Cosmetics, serum przyspieszające wzrost do brwi i rzęs (cena: około 15 złotych);
 • Dermena Lash, odżywka do rzęs i brwi (cena: około 30 złotych);
 • Long 4 Lashes, serum do brwi (cena: około 70 złotych). 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: