Cieniowanie oka łyżką, podrasowanie tuszu do rzęs, kolorowa kreska - testujemy znane triki

Triki makijażowe, które możemy znaleźć w sieci, często cieszą się sporą popularnością. Te oryginalne sposoby na w wykonanie make upu z założenia powinny nam go ułatwić, jednak często okazują się zupełnie bezużyteczne. Niektóre jednak to prawdziwy game changer. Jak zatem sprawdza się cieniowanie oka za pomocą łyżki, trik z pudrem przy tuszowaniu rzęs oraz kolorowa kreska na oku cieniem? Testujemy!

Więcej o makijażu przeczytasz na Gazeta.pl

W makijażu nie wszystko jest proste. Czasem trzeba nabrać wprawy, by sprawnie działać pędzlem na twarzy i oczach. Nic więc dziwnego, że w sieci znaleźć można przeróżne triki, które mają za zadanie ułatwić nam nieco tę czynność lub podkręcić pewne elementy w makijażu. Dzięki nim proces makijażu może się stać naprawdę świetną zabawą, podczas której można przełamać rutynę i uzyskać naprawdę świetne efekty.

Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka

Testujemy znane triki: Cieniowanie oka łyżką, eyeliner w dowolnym kolorze, podrasowanie tuszu do rzęs

Makijaż to jeden z tych elementów makijażu, który sprawia kobietom wiele trudności, a nie da się ukryć, że dobrze wykonany potrafi zrobić efekt wow! Jak zatem sprawnie blendować cienie, stworzyć na oku kolorową kreskę bez linera czy mocno podkreślić rzęsy. Tu z pomocą przyjdą przetestowane przez nas triki. Jeszcze ich nie testowałaś? Koniecznie wypróbuj przy najbliższej okazji! Jak wykonać krok po kroku każdy z trików znajdziesz na wideo. Powodzenia!

Więcej o: