Ten tusz z Rossmanna zapewnia efekt sztucznych rzęs. Teraz jest w promocji

Szukasz tuszu do rzęs? To dobra okazja my przetestować świetne maskary znanych marek. Teraz kupisz je w znacznie niższej cenie.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak używać zalotki?

Maskara to jeden z najważniejszych kosmetyków do makijażu. Dobry produkt nie tylko wydłuża i pogrubia rzęsy, lecz także się nie osypuje. Warunki te spełnia hitowy tusz do rzęs marki Pupa Milano - Ultraflex. Maskara świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy.

- Ekskluzywna formuła, z dużą zawartością specjalnych polimerów pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce cienkim i wytrzymałym filmem. Szczoteczka nowej generacji została zaprojektowana tak, aby pokryć wszystkie rzęsy już od pierwszej aplikacji, uwalniając odpowiednią ilość produktu - zapewnia producent. 

Ten tusz zapewnia efekt sztucznych rzęs

Do 12 czerwca w drogeriach sieci Rossmann kupimy hitowy tusz w promocyjnej cenie 29,99 PLN. Regularna cena produktu to 81,99 PLN. Warto więc się pospieszyć, bo tusz Pupa Ultraflex cieszy się dużą popularnością i zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Produkty Pupa Milano - gdzie można je kupić?

Produkty marki Pupa dostaniemy także w wielu drogeriach internetowych. Co ciekawe, w tego typu sklepach ceny tuszu Ultraflex są jeszcze niższe. W zależności od drogerii wahają się w przedziale od 20 do 40 złotych. Produkt kupimy na stronach takich jak: Ezebra.pl, Cocolita.pl, Makeup.pl. 

Świetny tusz z Hebe

Warto wspomnieć także o atrakcyjnej promocji w drogeriach sieci Hebe. Obecnie kupimy tusz matki Gosh Catchy Eyes za 26,99 PLN. Regularna cena produktu to 54,99 PLN. 

Kosmetyk jest jednym z bestsellerów marki. Cieszy się także ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jak informuje producent, kosmetyk zapewnia efekt wydłużonych i podkręconych rzęs. Dzieje się tak m.in. dzięki profilowanej, silikonowej szczoteczce, która ułatwia bardzo precyzyjną aplikację. Poza tym wpływa na to także jego gęsta i kremowa konsystencja, dzięki której idealnie się rozprowadza. Co więcej:

Jest doskonały do malowania rzęs przy oczach z opadającymi zewnętrznymi kącikami. „Otwiera" oczy i nadaje spojrzeniu głębi.
 
Więcej o: