Brwi jak po wyjściu z salonu? Tani produkt z Rossmanna pomoże osiągnąć taki efekt

Jaki produkt do koloryzacji brwi sprawdzi się najlepiej? W ostatnim czasie bardzo popularną opcją jest henna pudrowa. Zabieg ten w swojej ofercie ma obecnie wiele salonów kosmetycznych. Okazuje się, że podobny efekt możemy osiągnąć w domu.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Henna na brwi krok po kroku

Henna pudrowa brwi to zabieg, który jakiś czas temu szturmem wdarł się do salonów kosmetycznych. Jest bezbolesny, upiększa brwi, a dodatkowo je pielęgnuje. W porównaniu z klasyczną henną ta pudrowa jest znacznie trwalsza. Kolor na skórze utrzymuje się około 14 dni, zaś na włoskach nawet do sześciu tygodni. 

Henna pudrowa na brwi w domu

Teraz podobny efekt możesz osiągnąć w domu. Obecnie w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych jest dostępna pudrowa henna marki Delia (między innymi w Rossmannie, na eKobieca.pl i na ezebera.pl). Cena zestawu w zależności od sklepu waha się zazwyczaj w przedziale od 19 do 30 złotych.

Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i brązowej. Henna pudrowa nie wymaga użycia aktywatatora - wystarczu, że wymieszamy ją z wodą. Poza tym:

  • zapewnia długotrwały efekt - do 4 tygodni na włoskach i do 2 tygodni na skórze;
  • brwi stają się perfekcyjnie podkreślone, przyciemnione i optycznie zagęszczone;
  • jedno opakowanie kosmetyku wystarczy aż na 20 aplikacji;
  •  zawiera naturalne zioła sprowadzane prosto z Indii - chnę i basmę, dzięki którym brwi zostają odżywione i wzmocnione.

Brwi jak po wyjściu z salonu

Henna pudrowa nie jest oczywiście jedyną dobrą opcją. Jeżeli jesteś zwolenniczką bardziej tradycyjnych metod, warto zainteresować się innymi popularnymi produktami. To między innymi: 

  • Christian Laurent, Pour La Beaute Luksusowa henna do brwi, jednoskładnikowa.
  • Refectocil Eyelash And Eyebrow Tint, czyli farbka barwiąca, która nadaje długotrwały kolor utrzymujący się do 6 tygodni.
  • Delia, żelowa henna do brwi i rzęs.
Więcej o: