Jak odjąć sobie lat? Prezentujemy makijaż odmładzający po 50 roku życia. Wystarczy, że zastosujesz te triki

Wraz z wiekiem nasza skóra ulega znacznym zmianom i jeśli nie zmienisz po drodze swojej rutyny w makijażu, możesz wyglądać starzej niż w rzeczywistości. Poznaj nasze najlepsze porady i wskazówki makijażowe, które optycznie odejmą lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka drobnych zmarszczek, odrobina siwizny. Normalne zmiany związane ze starzeniem się są nieuniknione. Kobiety po 50. roku życia, które chcą odjąć sobie lat, mają wiele opcji. Wszystko dzięki kilku metodom makijażowym i trikom. Zobacz, jak podkreślić naturalne piękno.

Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Makijaż odmładzający po 50 roku życia. Zadbaj o odpowiedni podkład

Chcesz, aby pokrycie było lekkie i naturalne. Znajdź podkład w płynie lub krem nawilżający o delikatnym zabarwieniu, który najlepiej sprawdzi się na skórze, podkreślając ją, a nie obciążając. Ciężki fluid tylko zmatowi cerę i pogrąży ją w drobnych zmarszczkach.

Makijaż oczu po 50 roku życia. Podkreśl swoje spojrzenie

Nic tak nie postarza kobiety, jak zbyt cienkie łuki brwiowe. Nie przesadzaj z ich wyskubywaniem i wypróbuj serum do brwi, które sprawi, że będą pełniejsze. Możesz także użyć dobrej kredki. Wykonuj delikatne pociągnięcia, aby wyglądały tak naturalnie, jak to tylko możliwe. Ponadto zadbaj o podkręcenie rzęs. Oczy będą wyglądały na większe i jaśniejsze i będziesz wyglądać młodziej. Jeśli masz krótkie rzęsy, użyj wydłużającego tuszu.

Makijaż ust. Wybieraj jaśniejsze, błyszczące odcienie

Jaśniejsze, błyszczące odcienie pomadek pomogą uwydatnić usta i optycznie je powiększyć. Ponieważ z wiekiem nasze wargi stają się coraz mniejsze, ważne jest, aby nie używać kolorów, które to podkreślają. Wybierz pomadkę o długotrwałej, nawilżającej formule w jaśniejszym odcieniu, aby podkreślić naturalny wygląd ust.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: