Ten podkład to tańszy zamiennik hitowego Estee Lauder Double Wear. Teraz w promocji

Szukasz drogeryjnego zamiennika podkładu Estee Lauder Double Wear? Przychodzimy z pomocą. Oto dwa tańsze produkty, które zapewniają bardzo podobne efekty.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak dobrać i aplikować podkład mineralny?

Estee Lauder Double Wear to jeden najczęściej wybieranych podkładów na świecie. Kosmetyk cieszy się popularnością przede wszystkim ze względu na mocne krycie oraz trwałość. W swojej pracy chętnie sięgają po niego wizażyści. Jednak do zakupu produktu wiele osób zniechęca cena. Za podkład w zależności od sklepu musimy zapłacić od 130 do 200 złotych.

 

W ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka drogeryjnych zamienników tego produktu. Oto dwa kosmetyki, które są porównywane do popularnego podkładu.

Lovely Camouflage Foundation

Podkład Lovely Camouflage Foundation kupimy w drogeriach sieci Rossmann oraz w sklepach internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 24 do 26 złotych. Teraz jednak jest wpromocji i w drogeriach Rossmann dostaniemy go za 12,99 złotych.

Kosmetyk ma wyjątkowo mocne krycie. I dodatkowo posiada bardzo lekką formułę, która łatwo i przyjemnie się rozprowadza.

Nie ściera się, ładnie dopasowuje się do koloru twarzy, do tego nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla suchych skórek

- napisała o kosmetyku jedna z zadowolonych użytkowniczek.

L'Oreal Infallible Total Cover

Druga propozycja to podkład L'Oreal Infallible Total Cover. Produkt wyróżnia bardzo mocne krycie. Wystarczy odrobina podkładu, by wykonać makijaż. Kolejnym atutem produktu jest jego cena. W sklepach internetowych dostaniecie go już za 25 złotych.

- Posiada naturalne, matowe wykończenie. Zapewnia długotrwałe krycie - efekt do 24h. Lekka formuła daje komfort przez cały dzień bez efektu maski. Podkład odporny na wyzwania codzienności, dotrzyma kroku nawet podczas najbardziej wymagających wyzwań. Odporny na pot i wysoką temperaturę - zapewnia producent.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: