Naturalna odżywka do brwi za 5 zł. Daje efekt jak laminacja za 200 zł. Włoski będą rosły w okamgnieniu

Niektórzy mają rzadkie brwi i szukają środków, aby je zagęścić. Perfekcyjnie ukształtowane brwi podkreślają twarz i osobowość. Teraz grubsze brwi są znowu w modzie. Choć nie istnieje magiczna wskazówka, która odmieni twoje spojrzenie z dnia na dzień, istnieją pewne rzeczy, które mogą wspomóc ten proces. Nic nie zadziała lepiej niż naturalne środki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Istnieją pewne rzeczy, które mogą wzmocnić brwi i efektem być zbliżone do rezultatów takich jak po laminacji w salonie. Co może być lepsze niż stosowanie naturalnych środków? Oto najlepsze sposoby, które odmienią twoje spojrzenie.

Zobacz wideo Układanie i utrwalanie brwi za pomocą mydełka. Jak to zrobić? [#HomeBeauty]

Olej rycynowy, czyli jeden z najskuteczniejszych naturalnych sposobów na zagęszczenie brwi

Jest to stary i jeden z najskuteczniejszych sposobów na zagęszczenie brwi. Jest on wzbogacony w białka, kwasy tłuszczowe, przeciwutleniacze i witaminy i pomaga odżywiać mieszki włosowe. Upewnij się, że codziennie nakładasz olejek rycynowy na nasadę brwi. Wspomaga on wzrost, a także sprawia, że każde pasmo jest grube i mocne.

  • Wmasuj kilka kropli olejku rycynowego w brwi opuszkami palców.
  • Pozostaw na 30 minut.
  • Zetrzyj płynem do demakijażu.
  • Następnie umyj twarz ciepłą wodą.

Czysty olejek rycynowy może powodować podrażnienia, pokrzywkę i wysypkę, jeśli jesteś na niego uczulona. Upewnij się, że przed użyciem wykonasz test płatkowy.

Olej kokosowy odżywi i nawilży brwi. Odmień ich wygląd

Olej kokosowy działa zarówno jako odżywka, jak i środek nawilżający. Ponadto doskonale poprawia krążenie krwi. Kwasy tłuszczowe zawarte w nim współpracują z naturalnymi białkami włosów, chroniąc je przed łamaniem. Obecny w nim kwas laurynowy działa jak środek antybakteryjny, zapobiegając infekcjom mieszków włosowych. Różne białka, a także składniki odżywcze, takie jak witamina E i żelazo, sprzyjają powstawaniu zdrowych i gęstych brwi. Możesz go nakładać codziennie.

  • Zanurz wacik w oleju.
  • Nałóż na brwi.
  • Pozostaw na noc.
  • Rano spłucz płynem do mycia twarzy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: