Jak rozjaśnić włosy w domu nie niszcząc ich? Tak uzyskasz piękne refleksy bez wizyty u fryzjera

Zastanawiasz się, jak rozjaśnić włosy w domu? Taki zabieg to nie lada wyzwanie. Podpowiadamy, jak zrobić to przy użyciu naturalnych, domowych metod. Efekty będą wyglądać wyjątkowo, delikatnie i dodatkowo nie doprowadzą do przesuszenia lub zniszczenia włosów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lato to czas, kiedy m wiele z nas ma ochotę na eksperymentowanie ze swoim wyglądem. Jednym z popularniejszych zabiegów jest rozjaśnianie włosów. Jeżeli zależy ci na subtelnym efekcie, możesz sięgnąć po domowe sposoby. Każda z nich jest niedroga i mało inwazyjna.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Jak rozjaśnić włosy naturalnie w domu? Rumianek to znany i lubiany sposób od wieków

Od wielu lat temat rozjaśniania włosów był szczególnie interesujący dla kobiet. Od lat dużą popularnością w tej kwestii cieszy się płukanka z rumianku. Ma ona właściwości rozjaśniające. Wystarczy zaparzyć napar i raz w tygodniu przepłukać nim kosmyki. Powinno to być ostatnie płukanie włosów. Inne zioła, które możesz wykorzystać to: nagietek, lipa, malwa oraz jaśmin.

Jak rozjaśnić włosy nie niszcząc ich? Sok z cytryny nada im delikatnych refleksów

Cytryna to jeden z najpopularniejszych domowych sposobów, jeśli zaczniemy myśleć o rozjaśnianiu włosów. W kosmetyce sok z tego oraz zawartość witaminy C w produkcie wykazuje działanie rozjaśniające. Wystarczy natrzeć kosmyki od nasady, aż po same końce i pozostawić. Dodatkowo warto nałożyć warstwę odżywki bez spłukiwania lub olejek, żeby nie wysuszyć pasm.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: